Haberler

100 Thieves’in VALORANT kadrosundan steel’i çıkardığı bildirildi

Upcomer’dan George Geddes’in bir raporuna göre, 100 Thieves’in VALORANT kadrosundan Joshua “steel” Nissan ile yollarını ayırdığı ve VALORANT Şampiyonlar Turu (VCT) Son Şans Elemeleri için Aaron “b0i” Thao’yu alacagı bildiriliyor.

Rapor, 100 Thieves’in VALORANT kadrosundan steel’i çıkardığını ve yerine yedek oyuncu Aaron “b0i” Thao ile ilerleyeceğini söylüyor. Geddes’e göre Nicholas “nitr0” Cannella, oyun içi lider konumunu büyük olasılıkla devralacak.

Takım kısa süre önce yarı finalde Envy tarafından elendikten sonra VCT Masters Berlin turnuvasının ilk dördünde yer aldı. Steel, Berlin’de zor zamanlar geçirdi ve VLR.gg’ye göre etkinliği 0.79 K/D ile bitirdi.

100 Thieves, Aralık ayındaki Son Şans Elemeleri’nde Şampiyon olmak için bir şansı daha var. Etkinlik sırasında nitr0 oyun içi liderligi alabilir ve b0i başlangıç kadrosunda parlama şansına sahip olabilir. Ancak 100 Thieves bu kadro değişikliğini resmi olarak açıklamadı ve durum Last Chance Qualifer öncesinde değişebilir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir