Uncategorized

2021’in sondan ikinci League of Legends Prime Gaming dış görünüm parçası artık mevcut!

Riot’un Prime Gaming ile ortaklığı sona eriyor.

2021’de League of Legends için sondan ikinci Prime Gaming ödülü, artık League hesaplarını Amazon Prime hesaplarına bağlayan tüm oyunculara sunulacak.

Geçen yıl boyunca Amazon ve Riot , Riot ve Amazon Prime hesaplarını birbirine bağlayan Lig oyuncularına 27 ayrı görünüm parçası sağlamak için ortaklık kurdu. Bugünün oyun içi ganimet parçası, oyuncuların promosyon yoluyla alabilecekleri sondan bir önceki görünüm parçasını işaret ediyor. Prime aracılığıyla elde edilebilecek son görünüm parçası 4 Ekim’de talep edilebilecek.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Bugünün cilt shard almak için, öncelikle sizin Prime Oyun hesabına bağlantı League hesabında. Prime Gaming’de bir hesabınız yoksa, Amazon Gaming web sitesi aracılığıyla bir hesap oluşturabilirsiniz.

League ve Prime hesaplarınızı bağladıktan sonra Prime Gaming ana sayfasındaki League of Legends bölümüne gidin. Bir kez oradayken, bugünün görünüm parçasını kazanmak için “Talep” yazan düğmeye tıklayın. Parçanızı talep ettikten sonra, LoL istemcisindeki Hextech Crafting menüsünden kutusunu açabilirsiniz.

Aldığınız kostüm parçasının, zaten sahip olduğunuz bir şampiyonun kostümü olması garantilidir. Halihazırda envanterinizde olmayan bir şampiyon için kostüm parçası elde edemezsiniz. Bu nedenle, gözünüze kestirdiğiniz bir şampiyon için kostüm kapma fırsatı arıyorsanız, Prime Gaming sitesinde görünüm parçanızı talep etmeden önce şampiyonu satın almak isteyebilirsiniz.

Aldığınız görünüm parçasından memnun değilseniz, koleksiyonunuza anında eklenecek olan rastgele kalıcı bir kaplamaya diğer iki parça ile yeniden sarma seçeneği her zaman vardır.

Bu kostüm parçası ve gelecek haftanın promosyondaki son kostüm parçası, Riot ve Prime Gaming arasındaki ortaklığın sona ereceği 28 Ekim’e kadar mevcut olacak. Şu anda Riot ve Amazon’un ortaklıklarını yenileme niyeti olup olmadığı belli değil.

Kaynak

14
1
12
2
49
4
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X