Haberler Strateji Survival

Among Us VR, Meta Quest 2’de oynanabilecek!

Among Us VR, Meta’nın bugün 2022 Oyun Vitrini sırasında açıkladığı duyuruya göre Meta Quest 2’de önümüzdeki tatil sezonunun planlanan çıkış tarihiyle oynanabilir olacak.

Oyuncular bu yılın ilerleyen zamanlarında Meta Quest 2’de Among Us VR oynayabilecekler. Innersloth’taki geliştiriciler, sanal gerçeklikte oyununun oynanışına yeni bir bakış attı ve gerçekten harika görünüyor.

Among Us VR hayranların 2020’de sevmeye başladığı oyunla aynı, ancak şimdi hepsi sanal gerçeklikte birinci şahıs olarak oynanacak.

Hatta birinci şahıs görüşünde acil durum düğmesine basabilir ve tam olarak neyi bilip neyi bilmediğini belirlemek için rakibinizin veya takım arkadaşınızın göz siperlerine bakabilirsiniz.

Among Us’ın PlayStation VR ve Steam VR gibi diğer VR platformlarında da mevcut olması bekleniyor, bu nedenle oyun 2022’de mağazalara geldiğinde VR topluluğunda büyük bir hit olabilir.

Fragman, oyuncuların bugünden itibaren hem Steam’de hem de Meta Quest’te Among Us VR’yi istek listesine ekleyebileceklerini gösterdi.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR