Aksiyon Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

Apex Legends Mobile oyuncuları Fade’i ücretsiz oynayabilecek!

Mart ayında piyasaya sürüldüğünde Apex Legends Mobile için gelen ilk mobil özel karakter olan Fade, artık ücretsiz olarak oynanabilir. Bu hafta, Respawn oyunculara Fade ‘i denemeleri için bir fırsat tanıyor.

Normalde, Apex Legends Mobile karakterlerinin kilidi yalnızca premium savaş bileti satın alınarak ve biletin 25/50 seviyesine ulaşılarak (o sezonun efsanesinin kilidi açılır) veya manuel olarak satın alınarak açılabilir. Bu standart Apex Legends karakter açma süreci dışında, gerçek para harcayarakta bir karakterin kilidi açılabilir. Bu yöntemlerin dışında bir karakterin kilidini açamazsınız.

Birçok oyuncu (özellikle yeni olanlar) Fade ve Rhapsody’yi ve hatta mobil oyuna yeni eklenen Loba’yı deneme şansı bulamadı. Oyunculara yeni bir efsanenin yetenek setine göz atma şansı vermek, oyun geliştiricileri adına akıllıca bir seçim gibi görünüyor. Çünkü birçok oyuncu (özellikle oyunun konsolunda ve PC versiyonunda başlayanlar) oyun içi paralarını harcama konusunda tereddütlüdür. Oyuncular aşina olmadıkları ve oynamaktan hoşlanmayabilecekleri bir karakterin kildini açmaya çalışmazlar.

Apex Legends Mobile: Fade

İlginizi Çekebilir: World of Warcraft mobil oyunu iptal edildi!

Fade’in kilidini açmadan oynamak için” oyunu ilk açtığınızda beliren açılış ekranındaki “Git” seçeneğine tıklayın(veya ana lobi ekranının sağ tarafındaki banner reklamlar aracılığıyla manuel olarak etkinlik sayfasına gidin). Ardından, tercih ettiğiniz oyun modunu seçebileceğiniz ve maça Fade olarak otomatik bir şekilde başlayacağınız oyun modu sayfasına yönlendirileceksiniz.

Ne yazık ki, tüm güzel şeylerin sona ermesi gerekiyor ve bu etkinlik onlardan biri. Fade’i ücretsiz olarak oynamak için 11 Ağustos TSİ ile 03:00‘a kadar vaktiniz bar. Süre dolmadan önce mobile özel efsaneyi denediğinizden emin olun.

Apex Legends Mobile, Android ve iOS cihazlara ücretsiz indirilebilir.

1
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish