Haberler

Apex Legends Wraith Portal hatası, oyuncuların Void’de silah çekmesine izin veriyor… yeniden!

Kötü şöhretli aksaklık geri döndü.

Wraith’in portalı, şüphesiz Apex Legends’taki en kullanışlı yeteneklerden biridir. Hızlı kaçışlara, sinsi kanatlara ve hatta şüphelenmeyen bir düşman oyuncuyu kaçırmak gibi hilelere izin verir. Ancak bazen portalındaki aksaklıklar istismarlara dönüşebilir. Apex oyuncuları, bu hafta başlarında portallarında başka bir hata buldu.

Apex YouTuber RossBobSquirrel, Wraith’in nihai yeteneğini taktiğiyle mükemmel bir şekilde zincirleyerek, bir animasyona kilitlenmeden Boşlukta hareket etmeye devam edebileceğini keşfetti. Bu, savunmasızken silahlarını çekip ateş etmesine izin verir. Hiçlik’te ateşlenen atışlar herhangi bir hasar veremez, ancak oyuncu tekrar görünür hale geldiğinde büyük olasılıkla düşmanı hazırlıksız yakalayacaktır. Bu aynı zamanda animasyonları silahı çekmeden atlamalarını sağlar.

Arızayı tetiklemek için Wraith’in önce nihai yeteneği olan Dimensional Rift’i kullanması ve ardından mükemmel zamanlanmış bir taktiği kullanması gerekir. Düzgün yürütüldüğünde, aksaklık, oyuncuların silahlarını çıkarmak ve şüphelenmeyen düşmanlara ateş etmek de dahil olmak üzere, Hiçlik’te değillermiş gibi hareket etmeye devam etmelerini sağlar.

Videoya göre, istismar çok hassas bir zamanlama gerektiriyor ve bu da alt edilmesi zor olabilir. Bu nedenle, büyük olasılıkla oyunda çok fazla kullanım görmeyecektir. Bir silahlı çatışmada hala haksız bir avantaj sağlayabileceğinden, oyuncular Respawn Entertainment’ın gelecekteki bir güncellemede düzeltmesini bekleyebilirler. Aksaklığı kötüye kullananlar da bunun için cezalandırılabilir.

Apex’in ömrü boyunca çeşitli hatalar Wraith’in yeteneklerini etkiledi. Hatalar, onun süresiz olarak Aşama Kaydırmasına, takım arkadaşlarının yere düştüğünde normal hareket hızını yeniden kazanmasına ve hatta yeniden yükleyip silahlarını boşlukta ateşlemesine yardımcı oldu – görünüşe göre 11. sezonda başka bir geri dönüş yapmış gibi görünen bir hata.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR