Haberler

Apex Legends’ın bir sonraki kahramanı dişleri tüküren özgürlük savaşçısı Mad Maggie.

12. Sezon: Defiance 9 Şubat’ta başlıyor.

Apex Legends takviminde bir kez daha gelecek sezon için teaserların düşmeye başladığı o zaman – bir sonraki asi Efsanemiz Mad Maggie’ye bir bakışla başlayarak.

Tam bir yıl önce tanıtılan Mags, diğer Salvonyalı (ve Sezon 8 kahramanı) Fuse ile ömür boyu sürecek bir arkadaştı, ta ki küçük bir anlaşmazlık onun kolunu kopardığını görene kadar. Maggie daha sonra, görünüşe göre bu olaylar sırasında öldürülmeden önce, o sezonun Savaş Oyunları sınırlı süreli modundaki oyunları kısaca devraldı.

Outlands fragmanından bugünün yeni Stories from the Outlands bize onun hayatta kaldığını ve geçen yılı uzayda ayaklanarak geçirdiğini söylüyor. Sonunda Sendika (galaksinin bu tuhaf, kan sporu takıntılı köşesinin hükümeti) tarafından yakalanır, direnişi için Apex Oyunlarında savaşmak için gönderilerek cezalandırılır – ama önce birinin gözüne yerinden çıkmış bir diş tükürür.

Sezonluk fragman Perşembe günü düştüğünde muhtemelen Maggie’nin araç setinden daha fazlasını öğreneceğiz. Ancak Sezon 12: Defiance için yeni bir site, bazı ekstra sulu yeni ayrıntılarla dalga geçti. Olympus (en iyi harita) henüz bilinmeyen bazı değişikliklerle geri dönüyor, ancak daha büyük olanı, kontrol noktalarını ele geçirmek için savaşırken sonsuz yeniden doğma ve teçhizata sahip 9v9 Kontrol modunun tanıtımı.

Kontrol, Sezon 12’nin ilk 3 haftasıyla sınırlı olacak, ancak Apex’in daha geleneksel bir FPS moduyla mücadele ettiğini görmek beni çok heyecanlandırıyor. Bu ilk üç hafta , Wattson, Octane ve Valkyrie’nin kilidini ücretsiz olarak açmanıza izin veren giriş ödülleri ile Apex Legends’ın üçüncü yıl dönümünü de işaret ediyor.

Apex Legends Sezon 12: Defiance 9 Şubat’ta başlıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
7
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish