Haberler

Apex’in Outlands sinemasından yeni Stories yarın düşüyor!

Yeni sezon için ölüm, vergiler ve yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Apex Legends’ın bir sonraki sezonu yaklaşıyor ve onunla birlikte Outlands sinemasından yeni bir Hikaye geliyor. Yalnızca bir YouTube bağlantısı ve bir teaser karesiyle Respawn, oyunun bir sonraki irfan videosunun 24 Ocak’ta CT 10:00’da prömiyer yapacağını açıkladı.

Outlands sinematiklerinden hikayeler birkaç dakika uzunluğunda olma eğilimindedir. Bununla birlikte, yeni bir sezona hazırlanırken, genellikle Apex Games’e katılacak bir sonraki efsaneye odaklanırlar ve hayranlar yarının sinemasından açıklamalar bekleyebilirler.

Küçük resim, hayranlara videoda tam olarak kimin olacağı konusunda herhangi bir ipucu vermiyor. Görüntü, hayranların daha önce görmediği bir karaktere sahip, şık giyimli, göz bandı olan yaşlı bir adam. Göğsündeki Sendika logosuna ve Outlands’den görmeye alışık olduğumuzdan daha abartılı olan kıyafetine bakılırsa, onun organizasyonda önde gelen bir isim olduğunu varsaymak doğru olur. Bu adam şu ana kadar Apex’in irfanında yer almadı ve gelecek sezon için hazırlanan teaserlarla doğrudan bağlantılı görünmüyor.

Twitter teaserlarına ek olarak, 12. sezonun hazırlıklarının bir parçası olarak bu Cuma Storm Point semalarında bir it dalaşı yaşandı. Hayranlar, bu haftaki teaserların Salvo gezegenini bir dereceye kadar içerebileceğini düşünüyorlardı. Yenilen savaş uçağının kanat ucunda, Mad Maggie’nin Kings Canyon’u havaya uçurduğu sekizinci sezonda görülen bir Salvonian mührü var. Ancak şimdilik, Stories from the Outlands’in gelecek sezondaki ana anlatıya nasıl uyacağı belli değil.

Kaynak

0
0
0
0
0
41
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish