Haberler MOBA Oyun-İş Dünyası

Arcane ile ilgili haberler Netflix’in Geeked Haftası sırasında açıklanacak

Arcane’nin ilk sezonunun dünyayı sarsmasından yedi ay sonra, hayranlar yakında League of Legends’tan ilham alan dizinin 2. Sezonu hakkında yeni bilgiler öğrenebilecekler.

Netflix Geeked hesabının Twitter’da paylaştığı son görselde beğeni toplayan Riot Games’in dizisi Geeked Week’in üçüncü gününde öne çıkacak diğer animasyon diziler arasında yer alıyor.

Netflix’in ev sahipliği yaptığı Geeked Week, bu yıl 6-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ücretsiz bir sanal etkinliktir. Beş günlük etkinlik sırasında izleyiciler, en sevdikleri Netflix şovlarından özel haberler, fragmanlar ve hatta ünlülerin etkinliğe katılımını görebilecekler. Arcane adının 8 Haziran’da yayınlanacak diğer başlıklar arasında yer almasına ek olarak Netflix, etkinlik için hazırladığı tanıtım afişlerine Ekko’nun firelight maskesi gibi diziyle ilgili birkaç ayrıntı ekledi.

Olası sneak peekler, fragmanlar ve oyuncu röportajları arasında, League of Legends hayranları Arcane’nin geleceği hakkında beklediklerinden daha kısa sürede yeni şeyler öğrenecekler. Ancak sevilen LoL dizisinin ikinci sezonu 2022’de gelmeyecek. Riot Games CEO’su Nicolo Laurent, Kasım 2021’de ilk sezonun bitiminden birkaç gün sonra bu bilgiyi paylaştı.

Arcane’nin ikinci sezonu için bekleme süresinin uzun olduğunu bilmelerine rağmen dizinin hayranları, en sevdikleri animasyon dizilerinin geleceği hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkacağını bilerek Netflix etkinliğinin keyfini çıkarabilirler. Etkinlik, Netflix’in YouTube, Twitter ve Twitch kanalları da dahil olmak üzere tüm büyük platformlarda yayınlanacak.Kaynak

0
0
0
0
0
1
0

Bir cevap yazın

X