Haberler

Assassin’s Creed önümüzdeki ay PUBG Battlegrounds’a geliyor

Assassin’s Creed, bu yazın sonlarında (veya güney yarım küredekiler için 3. çeyrekte) PUBG: Battlegrounds için geliyor.

17 Ağustos’tan 22 Eylül’e kadar sürecek olan Geçiş etkinliği; Assassin’s Creed temalı kozmetikleri, etkinlikleri ve “dünya öğelerini” PUBG’ye getirecek.

PUBG

Oyuncular için karakter, çanta, paraşüt kostümlerinin bulunacağı etkinlikte oyuncuları bekleyen diğer ögeler ise ifadeler, silah tılsımı, spreyler olacak. Ayrıca haritalarda gizli bir Animus makinesi ve Haven haritasında bulabileceğiniz Abstergo Industries Infiltrate Haven etkinlikte yer alacak.

Geliştirici Krafton, oyuncuların Assassin’s Creed temalı sandık biletlerini nasıl kazanacağını açıkladı: “Animus’un hikayeleri savaş alanlarının gerçekleri haline geldiğinde, oyuncular Assassin’s Creed temalı oyun içi öğeleri edinme, PUBG: Battlegrounds dünyasına tanıtılan Abstergo Industries’i görme ve bir dizi özel etkinliğe katılma şansına sahip olacaklar. ”

Ayrıca, Ezio kostümü, Shay kostümü ve silah kaplamaları gibi 30’dan fazla benzersiz Assassin’s Creed temalı kostümün yanı sıra sınırlı süreli işbirliği kasalarını içeren New State Mobile’a Assassin aromalı donanımlar da geliyor. Mobil PUBG’de AC temalı giriş ödülleri almak için 18 Ağustos’tan 21 Eylül’e kadar her gün oyuna giriş yapın.

Krafton’ın şu anda paylaşması gereken tek şey New State Mobile için gelecek olan içerikler, ancak her zaman olduğu gibi bu bilgileri aldığımızda sizi güncel tutacağız.

Birkaç ay önce, üretken PUBG veri madenciliği PlayerIGN’in “PUBG’nin [kendi] ön kapısında göründüğü” iddia edildi. Veri madencisi, evlerine özel bir dedektifin geldiğini ve onlara, sızdıran kişinin sosyal medya paylaşımlarının kaldırılmasını talep eden bir mektup verdiğini ortaya çıkardı.

PUBG’nin “en sıcak hedefi”, yeni haritası Deston, şimdi PC ve konsolda. Deston PUBG’nin oynaması ücretsiz hale geldiğinden beri sahip olduğu ilk yeni harita oldu.

Deston haritası, su basmış bir şehir merkezini, bir bataklığı, sahil şeridini, “oyundaki en yüksek gökdelenlerden biri” ve ayrıca oyunda “şimdiye kadar yapılmış en büyük bina” olan Lodge’u içeriyor.

Benzer İçerik: Yeni PUBG haritası Deston resmi olarak açıklandı

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR