Haberler

Back 4 Blood, Aralık ayındaki ücretsiz güncelleme ile solo campaign ilerlemesi getiriyor!

Turtle Rock Studios, pazartesi günü açıkladığı lansman sonrası içerik yol haritasına göre Back 4 Blood’a campaign ilerlemesini içeren solo bir çevrimdışı mod verecek. Mod, 2021’in sonunda ücretsiz bir güncellemeyle gelecek.

Çevrimdışı mod, yeni tedarik hatları, yeni kartlar ve daha fazlasıyla birlikte Aralık ayının ücretsiz güncellemesinde gelecek. Kasım ayında ayrıca, “oyun kalitesinde iyileştirmeler” ve “büyük hata düzeltmeleri” vaat eden ücretsiz bir Back 4 Blood yaması görecek. 2022’de ücretsiz içerik için Turtle Rock Studios, diğer iyileştirmelerin yanı sıra yeni bir zorluk modu, yeni bir co-op modu ve daha fazla içerik eklemeyi düşünüyor.

Back 4 Blood ayrıca, oyunun annual pass alıcıları için üç premium genişletmeye sahip olacak. İlki Terör Tünelleri olarak adlandırılacak. O ve diğer iki isimsiz genişletmenin hepsinde 2022 giriş penceresi var. Yeni karakterler(Cleaners), düşmanlar, silahlar, kartlar ve özel görünümler sunacaklar.

Turtle Rock’ın Twitter hesabı, stüdyonun lansman sonrası planlarına ilişkin bu görseli yayınladı.

Back 4 Blood’ın annual pass’i ayrıca 39,99 ABD( Tr yerel fiyatlandırma şimdilik bilinmiyor) dolarıdır; 249 TL veya 375 TL’lik Deluxe ve Ultimate sürümlerini satın alanlara pass dahil edilecek.

PvE co-op zombi nişancı oyunu, 13 yıl önce orijinal Left 4 Dead ile zombi çılgınlığını başlatan Turtle Rock’ın üçüncü oyunudur.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR