Haberler

Bayonetta 3 Yeni Fragmanı Yayınlandı

Bayonetta ilk olarak 2009’da Capcom’un Devil May Cry’ına rakip olmak için seksi, şehvetli bir beat ’em olarak çıkış yaptı . 2012’de Platinum Games, devam filmi Bayonetta 2’nin yalnızca Nintendo’nun Wii U’sunda yayınlanacağını duyurdu.

2017’nin Oyun Ödülleri sırasında Bayonetta 3’e ilk bakışımızı gördük . Klip, yaralı bir Bayonetta ve kırık bir logo içeren 50 saniyelik bir teaser’dan biraz daha fazlasıydı . Güncellemelerin yetersizliğinden bu yana geçen yıllarda, oyunun durumu hakkında yaygın spekülasyonlara yol açtı. Bayonetta 3’ün yönetmeni Hideki Kamiya , birkaç kez sabırlı olmaya çağırdı ve Platinum’un 2021’in sonundan önce paylaşacak bir şeyleri olacağına dair güvenini dile getirdi.

Kamiya , Video Games Chronicle ile yaptığı röportajda , “Umarım yıl içinde bir güncelleme yapabiliriz” dedi.

Ayrıca Bayonetta 3 ile ilgili herhangi bir haberi açıklamanın nihayetinde yayıncıya bağlı olduğunu söyledi ve hayranların oyunu “unutmasının” daha iyi olabileceğini , bu yüzden haberler sonunda ortaya çıktığında hoş bir sürpriz olacağını söyledi.

Bayonetta 3 , bu yılki E3’te görünmediğinde ve oyunun gelişiminin sorunlu veya geciktiğine dair söylentiler döndüğünde , Nintendo , hayranların gelişimin hızla ilerlediğini güvence altına almak için devreye girdi.

Görünüşe göre tüm bu sessizlik sonunda meyvesini verdi. Bayonetta 3 , 2022’de piyasaya çıkıyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR