Haberler

BioShock 4 sızıntıları bir Antarktika şehrine işaret ediyor.

Take Two, oyunu ve çok az şeyi onayladı, ancak şimdi söylenti değirmeni ortadan kayboluyor.

BioShock 4 sonunda geliyor. Yayıncı 2K, 2019’da geliştirilmekte olduğunu doğruladı, ancak birkaç yıl sonra olacağından biraz daha fazlasını söyledi. Baş yaratıcılar biliniyor: tasarım yönetmeni Jonathan Pelling, yaratıcı yönetmen Hoagy de la Plante ve sanat yönetmeni Scott Sinclair, hepsi orijinal oyuna kadar seriyle ilgili geniş deneyime sahip.

Şimdi Youtuber Colin Moriarty, şüphesiz devam eden bir söylenti değirmeni haline gelecek olan şeye ilk önemli katkıyı sağladı. Podcast Sacred Symbols hakkında konuşan Moriarty, “Bu, 1960’larda Borealis adlı bir Antarktika şehrinde geçiyor. [Oyunun] kod adı ‘Parkside’… Bana geliştirme ekibinin doğru yapmak için inanılmaz bir serbestliğe sahip olduğu söylendi.”

‘Parkside’ kod adı daha önce gündeme geldi: Özellikle, Hangar 13 hakkındaki bu 2018 raporunda ve Bioshock 4’ün iptal edilmiş bir sürümüyle ilgili bu 2019 raporunda . Bir kod adının bütün anlamı kimsenin bilmediği bir şey değil mi?

Moriarty, “İçinde oyun çok gizli ve görünüşe göre tamamen kilitli,” diye ekledi. “Görünüşe göre bu oyunun Ken Levine’in yaptığıyla karşılaştırılacağını çok iyi anlıyorlar. Bu arada [2K] ayrıca Levine’in bir sonraki oyununu da yayınlıyor.”

Herhangi bir söylentide olduğu gibi, hepsini büyük bir tutam tuzla alın (Levine’in bir sonraki oyunuyla ilgili biraz hariç, ki bu bariz – stüdyosu Ghost Story Games de Take-Two Interactive’in bir parçasıdır). İnanmak istiyorsanız, hem Eurogamer hem de VGC bunun duyduklarıyla örtüştüğünü söylüyor. 1960’lar Antartica hemen The Thing’i düşündürdü (bu arada, bu zaman periyodu, Bioshock 1 ve 2 ile aynı zamanda gerçekleştiğini gösterir).

Diğer söylentilerin Bioshock: Isolation olarak adlandırılabileceğini öne sürdüğü Bioshock 4, Cloud Chamber Games’te geliştiriliyor ve burada çoğaltacağımdan çok daha fazla söylentiye konu oldu. Bazıları iş listeleri sayesinde az çok doğrulanabilir – örneğin oyunun açık dünya olduğu söylendi ve Cloud Chamber, “açık dünya ortamında etkili, karakter odaklı hikayeler örebilen yazarlar için reklam verdi. “

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR