Haberler

Bloodhound’un Frosthaven oyun içi kostümü Prime Gaming’e geldi!

Technological Tracker’ın yeni Frosthaven görünümü Prime Gaming aboneleri için yayında!

Frosthaven kostümü, Bloodhound’un maskesini bir kuzgunun gagası gibi görünecek şekilde değiştirerek The Plague Doctor ve The Runekeeper’ı anımsatıyor. Frosthaven ayrıca ana renk olarak beyaz ve donmuş buz görünümü vurgulamaya yardımcı olmak için bol miktarda mavi vurgu ile farklı, buzlu bir renk paleti ile birlikte geliyor. Kıyafetleri ayrıca, ciltteki buzul motifini güçlendirmek için paletle eşleşen mavi ve deniz mavisi renklerinde hafif bir gradyan alıyor.

Frosthaven kostümü bugün ile 17 Mart arasında Prime Gaming abonelerine özel olarak sunuluyor ve hayranlara kostümü almaları için tam bir ay veriyor. Prime Gaming’e sahip olmayan oyuncular, dış görünümü elde etmek için denemelerini kullanmayı düşünebilir.

Bloodhound’a sezonun lansmanına bu kadar yakın bir Prime Gaming ürünü vermek, Respawn Entertainment’ın olağan prosedüründe bir mola. En azından dördüncü sezondaki Revenant’tan bu yana, Apex’e katılan en yeni efsane, yayınlandıktan kısa bir süre sonra bir Prime Gaming görünümüne kavuştu. Revenant, Loba, Rampart, Horizon, Fuse, Valkyrie, Seer ve Ash için durum buydu. Ancak Mad Maggie, Prime Gaming’in gündeminde henüz sırasını almış görünmüyor.

Oyuncuların Bloodhound’un Frosthaven kostümünü kaybolmadan önce almak için 17 Mart’a kadar süreleri var.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR