Uncategorized

BOTW Oyuncusu Görünüşte Balığa Dönüşen Cucco Kuşuyla Karşılaşıyor

Bir Legend of Zelda: Breath of the Wild oyuncusu Cucco kuşunu bir su kütlesine attıktan sonra yaratığın balığa dönüşmesini izledi.

Oyuncular, ahırlar ve kasabalar da dahil olmak üzere, Breath of the Wild’ın uçsuz bucaksız açık dünyasındaki herhangi bir alanda kuşları bulabilirler. Genellikle dünyada umursamadan amaçsızca dolaşırlar, ancak Link yeterince yüksek bir bakış noktasından atlarsa harekete geçerler, müdahaleleri karakterin sınırlı bir süre için kaymasına izin verir. Link’in tekrar tekrar Cucco kuşlarına saldırarak onları rahatsız etmesi durumunda, kendisini çağırılmış bir kızgın kuş sürüsü tarafından boğulmuş bulması kaçınılmazdır. Ancak, BOTW’daki bu tüylü yaratıklar her zaman bu kadar öngörülebilir değil gibi görünüyor.

Elbette hayranlar, Breath of the Wild’da tuhaf olayları, garip aksaklıkları ve benzerlerini sergileyen ekran görüntüleri veya video kliplerle oldukça sık paylaşırlar. Ancak Redditor AJK02‘den bir bulgu, daha ilginç BOTW hataları arasında sayılabilir. Reddit’te paylaşılan bir videoda, oyuncunun kafasının üzerinde bir Cucco kuşuyla koşuşturduğu görülüyor. Kuş kısa bir süre sonra kısa bir çitin üzerinden atılır, ardından bir su kütlesinin içine sıçrayarak iner. Arkasından suya atlayan kullanıcı, kuş arkadaşına kavuşamaz. Buldukları şey, bunun yerine bir balık – daha doğrusu Sanke Carp. Muhtemelen Cucco suya çarptığında söz konusu balığa dönüşmüştür.

AJK02’nin tanık olduğu şey, iş başında evrimmiş gibi görünüyor, olağan karmaşıklığı, bir kuşun suya dalması ve basit bir balık olarak yeniden ortaya çıkması – ya da daha doğrusu su altında kalması gibi tuhaf hareketinde yoğunlaşıyor. Öyleyse bu, yalnızca bir aksaklık olarak mı yoksa tamamen başka bir şey olarak mı dikkate alınmalı?

Breath of the Wild, yaklaşık beş yıl önce 2017’de mağaza raflarında hit oldu ve uzun süredir devam eden seride hızla sevilmekte. Şimdi hayranlar, henüz belirtilmemiş bir 2022 sürümü için yolda kalan BOTW2’yi sabırla bekliyorlar. Umarım, Nintendo önümüzdeki aylarda devam oyunu hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaya başlayacak.

48
47
42
1
14
7
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X