Haberler

BOTW Oyuncusu Yerde Hareket Eden Hatalı Atla Karşılaşıyor

Breath of the Wild’da yakın zamanda bir aksaklık keşfedildi. Aksaklık ise bir atın sadece kafasının üst kısmının görünür şekilde yerde rahatça yürüdüğüydü.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’da yakın zamanda keşfedilen bir aksaklık keşfedildi. İlgili aksaklık ise yerde rastgele yürüyen bir at. 2017 Yılın Oyunu, lansmanından dört yıl sonra Nintendo Switch’te popüler olmaya devam ediyor ve şu anda 2022’de belirsiz bir çıkış tarihi olan bir devam oyunu resmen açıklandı.

Kullanım ömrü boyunca, Hyrule’nin devasa açık dünya versiyonunda birçok hata keşfedildi. Bazen bu hatalar, Link’in yamaç paraşütünü kullanmadan uçmasına izin veren BOTW bomba arızası gibi bir oyuncunun avantajına kullanılabilir. Sonra, tamamen tuhaf olan ve oyunun hangi yönünü ve ne dereceye kadar bozduklarına bağlı olarak, aslında sinir bozucu olmaktan daha eğlenceli olabilen hatalar var.

Reddit kullanıcısı torresmoss geçtiğimiz günlerde Riverside Stable’da buldukları ve atlardan birinin bir şekilde yeraltında parladığı bir hatayı sergiledi. Daha sonra, sanki orada değilmiş gibi, gelişigüzel bir şekilde yeryüzünde hareket etmeye devam ederken, sadece kafasının üst kısmı görünür kaldı. Gönderideki yorumlardan birine göre, bu aksaklık atlara özgü değil, düşmanların da başına gelebilir ve düşmanları hala zarar veremezken oyuncu için işleri çok daha zorlaştırıyor.

Nintendo, Breath of the Wild’daki tüm hataların mutlaka kötü olmadığını kabul etti ve bunun yerine geliştirme ekibi oyundaki bazı planlanmamış unsurları benimsemeyi seçti. Bu yeraltı atı gibi eğlenceli hatalar The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ı bu kadar harika ve kalıcı yapan şeyin bir parçası haline geldiğinden, ekibin bu zihniyeti yaklaşan devam oyunu için sürdürmesini umuyoruz.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR