Haberler

Brigitte’in sersemletici etkisi Overwatch 2’de kaldırılacak!

Diğer destek güncellemeleri de bir forum başlığında tartışıldı.

Resmi Overwatch forumlarındaki yeni bir gönderiye göre, milyonlarca DPS ve tank oyuncusunun yalvardığı bir değişiklik sonunda Overwatch 2’deki sunucuları vuracak.

Kahraman dengeleme hakkında sorular soran başlıklarda uzun zamandır beklenen devam filmiyle ilgili ayrıntıları bırakan forum topluluğu yöneticisi AndyB, 13 Eylül’de bir destek kahramanı güncellemesiyle tekrar başa döndü. Geçen hafta AndyB hayranlarını Overwatch 2’deki tankların geleceği hakkında bilgilendirdi.

Topluluk yöneticisi, devam filminde desteklerin nasıl görüneceğini soran bir başlıkta, bahsedilen ilk isimlere göre muhtemelen Geoff Goodman ve Joshua Noh olan iki Overwatch 2 geliştiricisinden bazı ayrıntılar yayınladı. Pek çok hayranın isteyeceği kadar ayrıntı olmasa da, hala araştırılacak çok şey var.

En önemlisi, geliştirme ekibinin Overwatch 2’de “Brigitte’ten sersemletmeyi kaldıracağına” dair onayımız var. Desteğin Shield Bash’i, mevcut oyundaki kitinin büyük bir parçasıdır ve düşmanları saldırılar ve ultimler dışında sersemletebilir. Bu, pek çok Brigitte meraklısı için büyük bir değişiklik olabilir, ancak diğer oyuncuların çoğu büyük olasılıkla memnun olacaktır.

Bunun ötesinde, geliştiriciler Overwatch 2’deki destek kahramanları hakkında pek çok şeyin nispeten değişmeden kalacağını doğruladı. Gönderi, “En sevdiğiniz destek kahramanlarının oyun tarzı tanıdık ve toplu satışla benzer olmalı” dedi.

Ana ve Baptiste gibi kahramanların kendi kendini iyileştirmesi de bu destek kitlerinin “güçlü bir parçası olmaya devam edecek”, ancak belirli rollere eklenecek pasifleri hesaba katacak şekilde ayarlanacak. Devam oyununda desteklere, Mercy’nin şu anki pasifi gibi bir pasif kendini iyileştirme verilecek.

Overwatch 2 için henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok, ancak Overwatch Ligi’nin beşinci sezonu, oyunun erken bir sürümünde Nisan 2022’de oynanacak.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR