Aksiyon Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Mobile birinci sezon, 2022’nin adı Heist!

Bu sezon yeni bir harita, mod, operatör becerisi ve daha fazlası geliyor.

Call of Duty: Mobile, yeni yılla birlikte sezon sayısını bir kez daha yeniliyor. 2022’deki oyunun ilk sezonunun adı Heist.

Her zamanki gibi, yeni sezon yeni bir savaş geçişi anlamına geliyor. BP’deki ücretsiz öğeler arasında sırasıyla Seviye 14 ve 21’de Storm Ball taktik öğesi ve PPSh-41 SMG bulunur. Premium geçiş, Makarov—Kingfish, Yuri—Bratok, Iskra—Whitechapel ve Ajax—Bouncer olmak üzere dört yeni operatör sunacak. Bunun yanı sıra, birinci sezonda savaş geçişinde birçok kamuflaj, plan ve diğer öğeler mevcut olacak.

Bu sezon oyuna yeni bir harita da katılıyor. Black Ops 4’ün Hacienda’sı şimdi CoD: Mobile’a geliyor. Nuketown haritasına, sezona biraz sonra çıkacak olan yeni bir Çin teması da ekleniyor.

Heist ayrıca Red Envelope adlı yeni bir mod getiriyor. Bu sınırlı süreli mod, Ay Yeni Yılı’na dayanır ve 10’a karşı 10 Öldürme Onaylandı formatına sahiptir. Oyuncular bu modda künyeler yerine kırmızı zarflar bırakacak.

Son olarak, birinci sezonda oyuna yeni bir operatör becerisi de ekleniyor. Savaş geçişinin 14. seviyesinde açılabilen Fırtına Topu, fırlatıldığında bir kalkan açar ve düşmanın görüş hattını engeller.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR