Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Beta Tarihleri Açıklandı

Activision, yaklaşmakta olan Call of Duty: Modern Warfare 2 çok oyunculu betasının tarihlerini açıkladı ve her zamanki gibi PlayStation üyeleri bu betanın tadına ilk bakma fırsatına sahip olacak.

Beta, 16 Eylül’de ön sipariş verenler için “erken erişim” dönemiyle başlayacak ve daha sonra 18-20 Eylül tarihleri arasında tüm PlayStation üyelerine açık hale gelecek. Xbox ve PC için ön sipariş veren oyuncular ise 22 Eylül’den itibaren betaya giriş hakkı elde edebilecekler. Aşağıda tam programı görebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Sony ve Activision’ın bir anlaşması olduğu için PlayStation kullanıcıları biraz daha torpilli görünüyor. Microsoft, Activision’ı ve Call of Duty de dahil olmak üzere tüm stüdyolarını, franchise’larını satın alma sürecinde olduğu için bu durum sonsuza kadar böyle sürmeyecek.

Modern Warfare 2 çok oyunculu betası, Marina Grand Prix adlı yeni bir harita içerecek. Bu harita bir kentsel yarış pistinde yer alan bir 6v6 haritası olacak. Aşağıdan yeni harita ile ilgili bir teaser’a göz atabilirsiniz. Ancak bu haritanın ötesinde Activision, Modern Warfare 2 betasının modlar ve haritalar açısından tam olarak ne içereceğini henüz açıklamadı.

Modern Warfare 2 çok oyunculu betası, 15 Eylül’deki Call of Duty Next etkinliğinden bir gün sonra başlıyor. Bu, Modern Warfare 2’nin çok oyunculu modunun tüm detaylarını ve ayrıca Warzone için sırada ne olduğuyla ilgili bazı haberleri içerecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Beta Programı

Birinci Hafta Sonu (PlayStation’a özel)

16-17 Eylül — Erken erişim
18-20 Eylül — Açık beta

İkinci Hafta Sonu(Platformlar arası beta tesi)

22-23 Eylül — Xbox ve PC için erken erişim (PlayStation için açık beta)
24-26 Eylül — Tüm platformlar için açık beta

Benzer İçerik: Overwatch 2 başka bir açık beta yapmayacak!

0
0
0
0
0
0
0

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

EnglishTurkish