Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Vanguard, 17 Şubat’ta çıkacak olan Ranked betasının ayrıntıları

Activision, Call of Duty: Vanguard’ın önümüzdeki hafta beta olarak 17 Şubat’ta çıkacak olan Dereceli Oyun modu hakkında daha fazla bilgi duyurdu.

Vanguard’daki dereceli oyunda yedi beceri bölümü (Contender, Specialist, Advanced, Expert, Elite, Master ve Challenger) yer alacak, haritalar ve modlar dahil olmak üzere resmi Call of Duty League kural setinde oynanacak. Son iki bölüm olan Master ve Challenger, oyuncuların sırasıyla ilk yüzde beşini ve yüzde birini temsil edecek.

Oyuncular bir Elo sisteminde Beceri Derecelendirmesi veya SR(Skill Rating) kazanarak derece ve bazı derece ödülleri alacaklar. Beta sonunda bir Top 250 lider tablosu eklenecek, ancak şimdilik oyuncular tırmanmadan önce ilk SR’lerini kazanmak için beş yerleştirme maçı oynayarak yolculuklarına başlayabilirler. SR, maç kazanma ve kişisel performans yoluyla kazanılır ve SR, maçları kaybederek kaybedilir.

Özel ödüller arasında silah planları, kamuflajlar, tılsımlar, arama kartları, operatör görünümleri ve daha fazlası yer alıyor. Ödüller hem Vanguard’da hem de Warzone’da kullanılabilecek, böylece oyuncular yeteneklerini her yerde gösterebilecekler.

Vanguard Dereceli Oyunları 17 Şubat’ta beta sürümü ile başlıyor!

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR