Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Vanguard konsol oyuncuları artık oyunu önceden yükleyebilir

Call of Duty: Vanguard oyunu ön siparişini vermiş olan konsol oyuncuları, 5 Kasım’da doğrudan aksiyona dalmak için şimdi oyunu önceden yükleyebilirler.

Vanguard’ın piyasaya sürülmesine sadece birkaç gün kaldı ve her yerdeki hayranlar yeni bir Call of Duty deneyimine atlamak için heyecanlı. Ancak yeni bir oyun indirip yüklemek önemli miktarda zaman alabilir ve ilk günkü deneyiminizi ciddi şekilde engelleyebilir. İyi haber şu ki, Call of Duty: Vanguard erken yüklenebiliyor ve bu sayede oyuncular piyasaya çıktığında aksiyona anında dalabiliyor.

Ön yükleme artık PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut. Oyun ön yükleme döneminde indirilmezse oyunu manuel olarak indirmek için konsolunuzun mağazasını kontrol edin. PC oyuncuları için 2 Kasım’da ön yükleme de mevcut olacak. Minimum ve önerilen PC özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi yakında gelecek.

Vanguard’ın dosya boyutunun önceki Call of Duty oyunlarından önemli ölçüde daha küçük olacağını bilen hayranlar için de rahat olabilir. Vanguard için her konsolda tahmini dosya boyutu şu şekildedir:

PlayStation 5: 64.13 GB indirme | 89,84 GB gerekli alan

PlayStation 4: 54.65 GB indirme | 93,12 GB gerekli alan

Xbox Series X|S: 61 GB indirme | 61 GB gerekli alan

Xbox One: 56,6 GB indirme | 56,6 GB gerekli alan

Call of Duty: Vanguard 5 Kasım’da çıkacak. Oyun çıktığında beklememek için oyunu önceden yüklediğinizden emin olun.

Kaynak

0
0
0
0
0
11
0

Bir cevap yazın

X