Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Warzone 2 resmi olarak doğrulandı!

Activision, bugün birçok kişinin Warzone 2 olarak adlandırdığı yeni Call of Duty: Warzone deneyiminin bu yıl içinde resmi olarak açıklanacağını doğruladı.

Activision daha önce, 2022 CoD oyununun 2019’daki Modern Warfare’in devamı olacağını ve onunla birlikte gelen “yeni Warzone deneyiminin” sıfırdan tamamen yeni bir motor üzerinde inşa edildiğini açıklamıştı.

Bugünkü Q1 kazanç raporunda şirket, yeni Modern Warfare oyununun “franchise tarihindeki en gelişmiş deneyim” olacağını ve Warzone 2’nin bu yıl içinde ortaya çıkacak çığır açan yeniliklere sahip olduğunu söyledi. Activision’a göre her iki oyundaki geliştirme de çok iyi ilerliyor.

Her iki oyunun da arkasındaki geliştirici olan Infinity Ward, kısa süre önce sosyal medya sayfalarını siyah profil simgeleri ve MW serisinden Ghost karakterini içeren Twitter banner’ında karartılmış bir görüntü ile “karanlığa” gidecek şekilde güncelledi.

Kazanç raporu ayrıca, franchise’ın “konsol ve PC’deki net rezervasyonlarının, ilk çeyrekte yıldan yıla düştüğünü, bu da Call of Duty: Vanguard’ın bir önceki yıla göre daha düşük prim satışlarını ve Call of Duty: Warzone’daki düşük katılımını yansıttığını” belirtti. ”

CoD 2022 için resmi bir açıklama muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içinde gelecek ve bazı sızdırılan bilgiler bunun Mayıs ayının sonunda olabileceğini iddia ediyor. Warzone 2’nin de aynı anda mı ortaya çıkacağı yoksa ileri bir tarihe mi saklanacağı bilinmiyor.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR