Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Warzone Verdansk Etkinliğinin Son Saatleri Bugün Başlıyor.

Warzone’un son etkinliği 30 Kasım’da başlıyor; Verdansk’ın Son Saatleri hakkında şu ana kadar bildiklerimiz burada.

Call of Duty: Vanguard, 8 Aralık’ta yeni Caldera haritasıyla Warzone entegrasyonunu alacak, ancak oyuncular Verdansk haritasına veda etmek için son bir etkinliğe sahip olacaklar. Devam eden Operation: Flashback sınırlı süreli modu ve Secrets of the Pacific etkinliğine ek olarak , Last Hours of Verdansk 30 Kasım’da başlıyor. Bu etkinliğin lansmanı muhtemelen Call of Duty’nin 10.00 PT / 1 PM ET başlangıç zamanı.

Bu Warzone büyük finali hakkında çok az ayrıntı var, bu yüzden bunun sınırlı süreli bir mod mu yoksa sadece oyuncuların Verdansk’taki zamanını kapatmak için sinematik bir ara sahne mi olacağı belirsiz. Bir Call of Duty blogunda , Verdansk’ın Son Saatleri belirsiz bir şekilde oyuncuların “Warzone Caldera’ya hazırlanmak için karanlık çökmeden önce Verdansk’a ne olduğunu görmelerine” izin verdiği şeklinde tanımlanıyor. Activision ayrıca “Kastovya şehrine sonsuza kadar veda ederken Verdansk’ta geçirdiğiniz zamanın muhteşem ve uygun bir sonunu mu bekliyorsunuz?” diyor.

Activision ayrıca, Verdansk’ın yeniden bombalandığı anlamına gelebilecek “bombalar uzaklaşıyor” diyerek olayı alay etti. Umarım etkinlik, Black Ops Cold War’un Verdansk’ın modern versiyonunun bir zombi salgınının yayılmasını durdurmak için bombalandığı iki parçalı Destruction of Verdansk etkinliğiyle Warzone’a entegrasyonuna çok benzemez . Ve son olarak, Verdansk, ilk Vanguard ifşa etkinliği sırasında II . Ne olursa olsun, Verdansk’ın Son Saatleri ve dahil edilebilecek katılım ödülleri hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça bu bilgiyi güncelleyeceğiz.

Warzone daha sonra Vanguard’ın 1. Sezonu için Caldera haritasıyla Pasifik’e gidecek. Warzone oynaması ücretsiz bir oyun, ancak Vanguard oyuncuları bu süre boyunca yeni Caldera haritasına 24 saat özel erişim elde edecek. Bu özel erişim sırasında, Warzone’un daha küçük Rebirth Island haritası, diğer herkesin oynaması için açık kalacak. Yeni Caldera haritası ve Vanguard entegrasyonuyla ilgili daha fazla ayrıntı için Warzone Pacific ve Vanguard’ın 8 Aralık’taki 1. Sezon güncellemesi hakkında bildiğimiz her şey burada.

Bu Call of Duty içeriğinin devam etmesi planlanıyor çünkü Activision Blizzard cinsel taciz ve kadınlara yönelik ayrımcılık iddialarıyla ilgili davalar ve diğer soruşturmalarla karşı karşıya . Son zamanlarda, Kotick’in, sorunlar hızlı bir şekilde çözülmezse Activision Blizzard’dan ayrılmayı düşüneceğini söylediği bildirildi.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR