Haberler

Capcom, Monster Hunter Rise: Sunbreak’in Boyutunu ve Yeni İçeriğe Erişmek İçin Ön Koşulları Açıkladı

Capcom, Monster Hunter Rise’ın Nintendo Switch ve PC’ye gelen yeni DLC paketi Sunbreak’i oynamak için gereksinimleri belirledi. Ana ön koşul, Monster Hunter Rise’ın ana hikayesini tamamlamış olmak ve belirli bir seviyede Village Quest ve Hub Quest ilerlemesine ulaşmış olmak olacak.

SiliconEra tarafından yapılan çevirilere göre, bu, Hunter Rank 7’de “Serpent Goddess of Thunder” yapmak zorunda olan oyuncuları da içerecek. Capcom, DLC için ayrıntıları sakladı, ancak stüdyo, oyun güncellemesinin 13 GB civarında olacağını belirtti. Piyasaya sürüldüğünde boyut; bu, çevrimiçi özelliklere erişmek isteyen tüm oyuncular için geçerli olacaktır.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi 10 Mayıs’ta yeni bir fragmanın, yeni Avcı eylemlerinin ve oyuncuların avlayabilecekleri yeni canavarlar olan Garangolm’un da görüleceği bir canlı yayın etkinliğinde açıklanacak.

Sunbreak, 30 Haziran’da Steam üzerinden hem Nintendo Switch hem de PC için mevcut olacak ve DLC için ön siparişler şimdiden başladı. Oyunun herhangi bir sürümünü ön sipariş veren tüm oyuncular ayrıca Palamute ve Palico yoldaşları için Sadık Köpek ve Çizgili Kedi zırh setlerinin kilidini açacak ve ayrıca daha özel yoldaş zırhının kilidini açan Switch oyuncuları için Malzeno’dan ilham alan üç yeni Amiibo olacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR