Haberler

Chamber yarın VALORANT’a geliyor

Yeni sentinel ajan Chamber, aylarca süren teaserların ardından ve resmi açıklamasından iki hafta sonra nihayet VALORANT’a geliyor.

Hayranlar, Chamber’ı gözden geçirmek ve silah oyunlarına odaklanan benzersiz yeteneğini deneyimlemek için aylarca bekledi. Diğer sentineller tipik olarak yüzleşmekten kaçınır ve yeteneklerinin bir fight başlatmasına izin verir, ancak Chamber’ın kiti doğrudan etkileşim üzerine kurulu.

Kitinde yerleşik iki silah var: ağır bir tabanca ve düşmanları tek atışta öldüren güçlü bir operatör.

Chamber, VALORANT metasını potansiyel olarak sarsabilir çünkü yetenek kiti, sentinel oyuncuların tura yaklaşma şeklini değiştirecek. Silahları silahlı çatışmalarda mükemmel seçenekler olduğundan, diğer yetenekleri tehlikeden kaçmaya veya düşman hareketini takip etmeye yardımcı olabileceğinden, düellocular bu karakteri kullanmayı düşünebilir. Işınlanma yeteneği, oyuncuların düşmanlara karşı yeniden konumlanmasına veya zor bir durumda hayatta kalmasına yardımcı olurken, Ticari Marka yeteneği, alanında yakalanan oyuncuları tarayıp yavaşlatarak kolay bir öldürme sağlar.

Oyuncular yeni sentinel ajanı deneyip potansiyelini keşfederken, hayranlar muhtemelen yarın neredeyse her maçta Chamber’ı görecekler. Yine de, gerçek bir oyuna atlamadan önce yeteneklerini öğrenmek için ajanı özel bir maçta denemeyi düşünün.

Chamber resmi olarak yarın 16 Kasım’da oyuna geliyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR