Haberler

├çin APAC VCT Last Chance QualifierÔÇÖdan ├ž─▒kt─▒

APAC VCT Last Chance QualifierÔÇÖda daha ├Ânce ├çinli tak─▒mlara tahsis edilen iki yer, VALORANT espor tak─▒m─▒ndan 24 Eyl├╝lÔÇÖde yap─▒lan duyuruya g├Âre ┼čimdi Japonya ve Kore tak─▒mlar─▒na yeniden da─č─▒t─▒ld─▒.

VALORANT espor ekibi, o s─▒rada belirli bir neden vermese de, ÔÇťturnuvan─▒n genel rekabet b├╝t├╝nl├╝─č├╝n├╝ etkileme potansiyeline sahip lojistik sorunlar nedeniyleÔÇŁ tak─▒mlar─▒n da─č─▒l─▒m─▒n─▒n g├╝ncellenmesi gerekti─čini s├Âyledi. Bu de─či┼čiklikle, hem JaponyaÔÇÖdan hem de KoreÔÇÖden ek bir tak─▒m yar─▒┼čacak ve bu tak─▒mlar FENNEL (Japonya) ve DAMWON Gaming (Kore) olacak.

Last Chance Qualifier ├ževrimi├ži olarak ger├žekle┼čirken ve oyun hen├╝z ├çinÔÇÖde resmi olarak piyasaya s├╝r├╝lmemi┼čken, ├çinÔÇÖden oyuncular ve tak─▒mlar, Hong Kong sunucular─▒nda rekabet etmek i├žin VPNÔÇÖleri kullanarak rekabet etmek zorunda kalacaklard─▒.

├çin, VALORANT ┼×ampiyonlar TuruÔÇÖnun tamam─▒nda bir b├╝t├╝n olarak yoktu ve APAC Son ┼×ans ElemeleriÔÇÖnin, b├Âlgenin resmi VCT oyunundaki ilk ma├ž─▒ olmas─▒ gerekiyordu. Ancak ┼čimdi, ├çinÔÇÖin 2022 y─▒l─▒na kadar herhangi bir Riot resmi VALORANT etkinli─činde rekabet etmeyece─či g├Âr├╝l├╝yor.

├çine ayr─▒lan spotlar─▒n yeniden tahsis edilmesine ek olarak, ZETA DIVISION (Japonya), APAC LCQÔÇÖdan ├žekilmeyi se├žti ve yerini Northeption alacak.

Kaynak

Bir cevap yaz─▒n

E-posta hesab─▒n─▒z yay─▒mlanmayacak. Gerekli alanlar * ile i┼čaretlenmi┼člerdir

Exit mobile version