Aksiyon E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

CoD: Mobil Dünya Şampiyonası 2022’de 2 milyon doları aşan ödül havuzuyla geri dönüyor

Activision bugün yaptığı açıklamada, 2022 CoD: Mobile Dünya Şampiyonası’nın 31 Mart’ta başlayacağını ve 2 milyon doların üzerinde bir ödül havuzuna sahip olacağını duyurdu.

Tüm uygun COD: Mobil oyuncuları rekabet edebilir ve operatörler, epik silahlar dahil oyun içi ödüller kazanmaya çalışabilir. Toplam ödül havuzunun en büyük kısmı olan 1,7 milyon dolar, Dünya Şampiyonası finallerine gidiyor. Bu, Activision’ın şimdiye kadar bir CoD: Mobile etkinliği için sunduğu en yüksek ödül havuzu olacak.

Bu yılki Dünya Şampiyonası, tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için tasarlanan Birinci ve İkinci Aşama ile başlıyor.

Etkinliğe katılan her oyuncu yepyeni bir çerçeve ve arama kartı kazanacak.

2022 CoD: Mobil Dünya Şampiyonası birden fazla bölgede gerçekleştirilecek. Birinci Aşama, 31 Mart’tan 24 Nisan’a kadar her hafta sonu dört oyun içi çevrimiçi eleme ile başlayacak. Dereceli çok oyunculu 10 maçı tamamlayan ve 60 puan kazanan katılan oyuncular İkinci Aşama’ya katılmaya hak kazanır.

Bölgesel Playofflar Ağustos ayı boyunca Latin Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Hindistan ve Japonya’da oynanacak. CoD: Mobile World Championship finalleri, Aralık ayında henüz açıklanmayan bir yerde LAN’da gerçekleşecek.

Activision’ın mobilden sorumlu başkan yardımcısı Matt Lewis, “Dünya çapındaki devasa oyuncu topluluğumuz, ekibin şimdi ve gelecekte destansı bir Call of Duty: Mobile deneyimi sunma tutkusunu artırmaya devam ediyor” dedi. Yepyeni ödüller ve 2 milyon doları aşan ödül havuzuyla herkes bu yılki şampiyonaların keyfini çıkarmaya davetli ve bu yıl kimin galip geleceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Oyuncular, CoD: Mobile’ın resmi web sitesinde turnuvanın gerekliliklerini ve resmi kurallarını kontrol edebilirler.Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish