Çok Oyunculu E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS) Sistem Gereksinimleri

Crowz : Squad Operation Ön Bakış ve Sistem Gereksinimleri

Oyun sistem gereksinimleri serimize Crowz : Squad Operation ön bakış ve sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz.

Crowz : Squad Operation asgari ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem özellikleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. 

Crowz : Squad Operation, devasa bir adada keyifli bir askeri savaş deneyimi getirmesi beklenen bağımsız bir ekip tarafından yapılan bir Battle Royale oyunudur. Oyuncuların CROW adında bir paralı asker olarak savaşlara katıldığı çok oyunculu, güçlü uluslar için kiralık bir asker olarak hayatta kalmak için, oyuncular ya bir ekipte rekabet eder ve görevleri tamamlar ya da tartışmalı bir bölgede fraksiyonlar arasında büyük mücadeleler yaşarlar.

Ücretsiz Battle Royale oyunlarının başında Fortnite, Call of Duty Warzone, Apex Legends ve PUBG ile, bağımsız bir geliştirici ekibinin bu devlere yepyeni bir oyunla meydan okuması oldukça zor. Battle Royale deneyimi, ancak Crowz : Squad Operation yakın gelecekte adından söz ettirebilecek sağlam bir nişancı gibi görünüyor!

Erken Erişim aşamasında piyasaya sürülen Crowz : Squad Operation, Call of Duty’nin askeri savaşını PUBG’nin bazı iyi bilinen oyun özellikleriyle birleştiren yeni bir Battle Royale deneyimidir. Özünde birinci şahıs nişancı olmasına rağmen, oyun oyuncuların etrafa bakarken üçüncü şahıs görüşünü de kullanmalarına izin veriyor.

Şu anda oyun steam üzerinde erken erişime açık ve hala geliştirme aşamasında gelecek vaat eden bir oyun stili ve grafikleri, denemek ve daha fazlasını keşfetmek isterseniz oyuna Steam üzerinden ücretsiz erişebilirsiniz.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Crowz’da iki ana mod bulunur. İlki, en fazla 3 arkadaşınızla takım kurduğunuz ve belirli görevleri tamamlamak için diğer ekiplere karşı yarıştığınız Squad Operations. Öte yandan, Blood Zone modu, oyuncuların haritadaki kaynaklar için savaşan ve çıkarma noktaları arayan iki büyük gruba ayrıldığını görecek.

Squad Operation:

Bir açık dünya haritasında Q-on’u güvence altına alma görevine bir paralı asker ekibi gönderilir. Ancak, kaynakları arayan sadece onlar değil. Çeşitli ölümcül faktörlerin üstesinden gelmeleri gerekir – diğer işe alınan askerlerle çatışmalar, düşen meteorlarla yıkıcı çevre ve yasaklı ilaçların yan etkileri – ve işbirliği, görevi tamamlamanın anahtarı olacaktır.

Blood Zone:

Güçlü uluslar tarafından kiralanan CROWZ, büyük bir birlik halinde oluşturulacak ve çatışma alanlarındaki Q-on çıkarma bölgelerini güvence altına alacak.
Soğuk kalpli görünseler de, madeni paraya susamış bu acımasız askerler iki gruba ayrılır ve kaynakları elde etmek için büyük bir savaş alanına girerler.

Crowz : Squad Operation Asgari Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 veya 11 (64-bit)
 • İşlemci: Intel i5-4690K / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 AMD Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Crowz : Squad Operation Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 veya 11 (64-bit)
 • İşlemci: Intel i7-4790K / AMD Ryzen 7 2700X
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Grafikler: Nvidia GeForce RTX 3060, AMD Radeon RX 6600 XT
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar: SSD önerilir
0
0
0
0
0
38
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish