Haberler Macera Simülasyon

Cyberpunk Kedi simülatörü oyunu olan Stray, 2022 yazına ertelendi

Oyuncuların bir kedi olarak oynadığı yaklaşan simülasyon oyunu Stray, resmi bir PlayStation tweet’indeki bir videoya göre 2022 yazında piyasaya sürülecek. Geçen Temmuz yayıncı Annapurna Interactive, Stray’in 2022’nin başlarında PS5, PS4 ve Steam’de piyasaya sürüleceğini söyledi, ancak şimdi oyunu oynamak için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bir Cyberpunk kedi simülatöründe ne yapılır, diye sorabilirsiniz? Geliştirici BlueTwelve Studio, oyunun Steam sayfasında, “Stray, çürüyen bir siber şehrin ayrıntılı neon ışıklı sokakları ve karanlık ortamları arasında geçen üçüncü şahıs bir kedi macera oyunudur” diyor. “Yüksekte ve alçakta dolaşın, öngörülemeyen tehditlere karşı savunma yapın ve alçakgönüllü droidler ile tehlikeli yaratıklardan başka hiçbir şeyin olmadığı bu istenmeyen şehrin gizemlerini çözün.” Ayrıca nesnelerle etkileşim kurmanıza ve şehrin sakinleriyle iletişim kurmanıza yardımcı olabilecek B-12 olarak bilinen bir drone ile arkadaş olacaksınız.

Oyunun hareket halindeyken nasıl göründüğü hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız, Temmuz ayından itibaren bu oynanışa göz atın.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR