Haberler

DC’nin Süper Evcil Hayvan Filmi Tie-In Oyunu Açıklandı

DC FanDome sırasında DC, DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace, yakında çıkacak animasyon filmi için oyun içi bir film olduğunu duyurdu.

DC Comics, bir film bağlama oyunu da dahil olmak üzere, gelecek yıl çıkacak çeşitli IP’lerine dayanan bir avuç video oyununa sahip: DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi: Krypto ve Ace’in Maceraları. Super-Pets oyunu, aynı ada sahip bir animasyon filmine dayanacak ve tüm ortamlarda popüler süper kahraman serisi için oldukça önemli bir yılı doldurmaya yardımcı olacak.

DC FanDome’da hayranlar, Rocksteady’nin Suicide Squad oyunu için Task Force X’in DC’nin en büyük kahramanlarıyla karşı karşıya geleceğini görecek yeni bir fragman aldı. Oyunda Brainiac, Metropolis’i ele geçirdi ve Superman, The Flash ve Green Lantern’ın zihinlerini bozdu. Amanda Waller, Adalet Birliği’ni öldürmek için Metropolis’e gitmek için Harley Quinn ve Deadshot gibi kişileri bir araya getiriyor ve kahramanlara kıyasla çok daha güçsüz olmalarına rağmen nihayetinde günü kurtarıyor. Bununla birlikte, görülecek olsa da Wonder Woman veya Batman gibi diğer kahramanlarda müttefikler bulabilirler.

Çok daha aile dostu bir gezide, hayranlar yukarıda bahsedilen kahramanlardan bazılarının hayvan meslektaşları olarak oynayabilecekler. Outright Games, DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace için 2022 baharında Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PS4 ve Steam üzerinden PC için çıkacak bir film bağlama oyununu duyurdu. On-rails shooter, Superman oyun hayranlarının istediği gibi olmayabilir, ancak oyuncular bunu bir dereceye kadar Krypto aracılığıyla simüle edebilecekler. Animasyon filmde Krypto rolünde Dwayne “The Rock” Johnson ve Ace rolünde Kevin Hart yer alacak, ancak oyun oyuncuları geri getirecek gibi görünmüyor.

Oyun hakkında başka çok az şey biliniyor, ancak muhtemelen oyuncular, başlıkta isminin düştüğü göz önüne alındığında Ace olarak da oynayacaklar. Oyunun doğası gereği ortak oyun için potansiyel bile olabilir. Bununla birlikte, kesinlikle ilginç bir oyun ve Gotham Knights’ı sabırsızlıkla bekleyen aynı kalabalığa hitap etmese de, çocuklar için eğlenceli bir şeyler sunuyor. Yaklaşan filmle ilgili somut bir ayrıntı yok, ancak John Krasinski, Keanu Reeves ve Kate McKinnon gibi isimlerle bilinmeyen rollerde yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu var.

Görünüşe göre DC, gelecek yıl çok daha olgun Suicide Squad: Kill the Justice League, daha sıradan Gotham Knights ve aile dostu DC Super-Pets oyunu ile her tür DC hayranı için bir şeyler sunacak.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR