Haberler Korku

Dead by Daylight Epic Games Store’da ücretsiz yayınlandı.

Korkunç derecede popüler çevrimiçi slasher, 22. DLC’sini de başlattı.

Orijinal hikaye: Yüksek fiyat düşüşleri ve düzenli ücretsiz hafta sonları ile Dead by Daylight, sürekli olarak ücretsiz oynamanın eşiğinde çırpınıyor gibi görünüyor, ancak asla tam olarak taahhütte bulunmuyor (muhtemelen devam eden popülaritesi nedeniyle). Asimetrik 4-v-1 slasher, yeni kurtulanların ve canavarların başrolde olduğu yaklaşık on iki (22) ücretli DLC’ye sahiptir ve bugün en son çıkanlar , sizi ve arkadaşlarınızı gagalamak için kargaları çağıran intikamcı bir sanatçıyı içerir.

Bu gerçekten iyi eğlenceli ve şaşırtıcı derecede yaratıcı arkadaşlarıyla oynadığı özellikle ve şimdi yapabilirsiniz Epic Games Mağazası’nda ücretsiz baz oyunu edinebilirsiniz. Sadece Freddy Krueger, Pinhead, Pyramidhead ve Stranger Things’deki çiçek suratlı şeyler gibi tanıdık yüzler olarak oynamanıza izin veren ücretli DLC girdabına kapılmamaya dikkat edin.

İyi haber şu ki, sadece temel oyuna sahipseniz, DLC canavarlarına karşı oynamanız engellenmeyecek ve bu canavarlardan sonra temalı haritalar da temel oyun oyuncularına açık. Temel oyun size, üçü topluluk tarafından oyundaki en güçlülerden biri olarak kabul edilen beş oynanabilir katille başlar ve eski moda öğütme yoluyla daha fazla lisanssız canavarın kilidini açabilirsiniz.

Oynaması ücretsiz olmayan oyunlara göre Dead by Daylight çok iyi bir oyun.

Yine de biraz öğütmeyi bekleyin. Her kurtulan ve canavarın, doldurulması uzun zaman alabilen bir Bloodweb aracılığıyla kendi bireysel becerileri ve ilerlemesi vardır. Steam oyuncuları 150.000 Kan Puanı almak için DECIPHERSTRIKE kodunu girebilirler —Daylight’ın oyun içi ilerleme para biriminde öldü —ancak bu maalesef Epic sürümünde çalışmıyor: Bunu belirten herkese teşekkürler.

Ayrıca tüm oyunculara şu anda giriş yaptıkları için verilen bazı şenlikli bonuslar da var.

Birkaç yıl önce, bu asimetrik canavarlar-normiler oyunlarının ‘bir sonraki büyük şey’ haline gelebileceği gibi görünen bir an vardı, ancak Dead by Daylight, Predator: Hunting Grounds ve Friday the 13th gibi rekabeti gerektiği gibi yuttu. başlı başına bir tür haline geliyor. Adil olmak gerekirse, bu hak eden bir kazanan ve şimdi kontrol ederken kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Kaynak

8
34
31
8
13
9
7
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X