Haberler Oyun

Death Stranding Şu Anda Ücretsiz

Death Stranding Şu Anda Ücretsiz. Norman Reedus’un bebek bakıcılığı macerasını kaçırdıysanız, Epic Games Store’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

2019’da piyasaya çıktığında siz veya sevdiğiniz biri Death Stranding’i kaçırdı mı? Devam oyunu çıkmadan önce Kojima’nın UPS teslimatçısı simülatörünü oynamak mı istiyorsunuz? Şanslısınız, oyun Epic Games Store’da sınırlı bir süre için ücretsiz.

Açık olmak gerekirse, bu Death Stranding’in orijinal yinelemesi, 2021’de tüm yeni özellikler ve hikaye içeriğiyle piyasaya sürülen genişletilmiş Director’s Cut değil. Yani Norman Reedus’un bebek bakıcılığı yaptığı yürüyüş gezisinin daha “eksiksiz” versiyonunu istiyorsanız, yine de 23,99 $ ödemeniz gerekecek (en azından indirimde). Ancak oyunun temel sürümü önümüzdeki Perşembe günü olan 25 Mayıs’a kadar ücretsiz. Saatler sabah 11’i gösterdiğinde, oyun ücretli statüsüne geri dönecek ve 29,99 $’a mal olacak. Director’s Cut 15 Haziran saat 11.00’e kadar indirimli kalacak ve sonrasında 39,99$ olacak.

Death Stranding Şu Anda Ücretsiz
Death Stranding Şu Anda Ücretsiz

Bazılarının Director’s Cut’taki eklemelerin oyunu harika yapan pek çok şeyi baltaladığını düşündüğünü belirtmek gerekir. Bu nedenle, en fazla içeriğe sahip olan “kesin” sürüm yerine ücretsiz orijinali oynamayı tercih etmek için bir argüman olabilir.

Ücretsiz fiyatına Death Stranding denemeye değer. Böyle söylüyorum çünkü oyun ilk çıktığında pek hoşuma gitmemişti. Hikayesi hakkında pek çok ilgi çekici şey duydum, bebek görüntüleri bağlam dışında (ve muhtemelen bağlam içinde) ne kadar saçma görünse de. Bunu bir film olarak denemeyi daha çok isterdim ve Kojima da bir film yapıyor, ancak kaynak materyalle aynı hikayeyi takip etmeyecek.


İlginizi çekebilir: Death Stranding


Death Stranding bölücü olsa da, Kojima’nın yeni bir tür olarak gördüğü “strand oyunları”nın ortaya çıkmasına yardımcı oldu. Bu ne anlama geliyor? Kojima bunu özünde sosyal bir bağlantıya sahip olmak olarak tanımlıyor ve Strange Scaffold gibi bu kategoriye girdiğini iddia ettikleri oyunlar yapan geliştiriciler de bunu beslenmeye odaklanmak ve ulaşım unsurlarına sahip olmak olarak tanımlıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir