Uncategorized

Deltarune Chapter 2 Ücretsiz, Tüm Oyun 5 Bölüm Uzun Olacak

Toby Fox, sürpriz bir hamleyle Deltarune Chapter 2’yi ücretsiz olarak yayınladı ve oyunun beş bölüm süreceğini açıkladı.

Beklenmedik bir hamleyle Deltarune yaratıcısı Toby Fox, oyunun ikinci bölümünü PC’de ücretsiz olarak yayınladı. Deltarune, aynı kişilikleri paylaşmasalar bile, her iki ortamda da aynı karakterlerin bulunduğu, Undertale’e paralel bir evrende geçen epizodik bir rol yapma oyunudur.

Deltarune, canavarlarla dolu bir dünyada yaşayan Kris adında bir insanı canlandırıyor. Kris, okulun kabadayı Susie ile birlikte okulun malzeme dolabına bir geziye gönderilir ve ikisi bir portaldan Karanlık Dünya’ya düşer. Karanlık Dünya’nın sakini Rasiel ile dünyayı kurtarmak için bir araya gelmeleri gereken efsane kahramanları olduklarını öğrenirler.

Deltarune Chapter 2‘nin çıkış tarihi, Undertale’nin 6. yıl dönümü canlı yayınında açıklandı. Oyunun resmi web sitesi, lansmanına giden bir zamanlayıcı ile güncellendi. Hayranlar, oyun için canlı mağaza sayfası olmadığını fark ettiler, bu da ne kadara mal olacağını bilmedikleri anlamına geliyordu. Deltarune Chapter 2 şimdi yayında ve PC’ye indirmek tamamen ücretsiz. Resmi Deltarune web sitesinde Fox’tan bir güncelleme var ve dünyanın şu anki durumu ve her şeyin çok zor olması nedeniyle oyunun ikinci bölümünü ücretsiz yaptığını ortaya koyuyor.

Fox ayrıca Deltarune’un toplamda beş bölüm uzunluğunda olacağını ve kalan üç bölümün gelecekte tek bir paket olarak yayınlanacağını da açıkladı. Kalan Deltarune bölümleri kesinlikle ücretli sürümler olacak ve satın almaları Undertale’nin tam sürümünden daha pahalıya mal olacak. Fox ayrıca Deltarune’u yapan ekibin genişlediğini ve oyunu bitirmesine yardımcı olan katkıda bulunanlara teşekkür etmek için zaman ayırdığını açıkladı.

Hayranlar Deltarune Chapter 2’yi uzun süredir bekliyor. Undertale’nin geliştirme döngüsünden daha uzun olan üç yıldır geliştirildiğini düşünmek garip. Deltarune Chapter 2 henüz piyasaya sürüldü, bu nedenle çalışma süresinin ne kadar olduğu belirsiz, özellikle de Deltarune Chapter 1’in tamamlanması sadece birkaç saat sürüyor.

27
6
4
0
40
5
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X