Çok Oyunculu Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Destiny 2 Guardian Oyunları 2022 İçin Değişiklikler

Bungie, yaklaşan Destiny 2 Guardian Games etkinliğinde yapılan tüm değişiklikleri, Strike puanlaması gibi uzun zamandır beklenen özelliklerle özetliyor.

Bungie, Destiny 2’nin bir sonraki büyük etkinliği olan bu yılki Guardian Games için şimdiden zemin hazırlıyor. Sihirli süper askerler için Olimpiyatların etkili bir şekilde eşdeğeri olan Guardian Games, tarihsel olarak hem oyuncular hem de devam eden mevsimsel anlatı için bir hız değişikliği olarak hizmet etti ve etkinliğin 2022 tekrarı bu açıdan farklı görünmüyor.

Bu notta, Destiny 2 , Guardian Games’in ileriye doğru nasıl çalışacağı konusunda potansiyel olarak büyük değişiklikler yapıyor. Etkinliğin özü ve atmosferi esas olarak aynı kalacak olsa da, oyuncuların yeni içerikle nasıl etkileşime girdiğinin mekanikleri sıfırdan yenilenmiş gibi görünüyor, en büyük değişiklik Strike puanlamasının getirilmesi.

2021 Guardian Oyunları herhangi bir önemli yeni oynatma listesi veya mekanik tanıtmasa da, etkinliğin 2022 versiyonu tamamen yeni üç oynatma listesi açacak: Eğlence, Eğitim ve Rekabetçi. Maksimum sayıda madalya kazanmak için, oyuncuların farklı günlerde farklı çalma listelerine atlamaları, kendi özel puanlama sistemlerine (bireysel ve ateş takımı tabanlı) bakmaları ve mümkün olduğunca yüksek bir Vuruş puanı kazanmaya çalışmaları gerekir. Strike puanlamasının dikkate değer olmasının nedeni, akıl, ilk Destiny’de sevilen bir özellik olması ve Guardian Games’deki varlığı, Bungie’nin gelecekte onu yeniden tanıtmak istediğini düşündürebilir.

Yeni Strike skoru çalma listelerinin yanı sıra, Guardian Games’te rekabet etmek isteyen oyuncular, Raids, Dungeons ve mevcut sezonluk aktivite olan PsiOps gibi her zaman yeşil olan aktiviteleri oynamak için oyunların para birimlerini ve Madalyalarını veren özel Yarışmacı Kartlarını da alabilirler. Savaş alanları. Bunu yapmanın ödüllerinden biri yeni bir Hakke Void SMG, The Title olacak. Silah özellikle dikkat çekici çünkü Destiny 2’nin bir sonraki en iyi Void 3.0 SMG’si olabilir.

Guardian Games 2022, herhangi bir oyuncunun yarışabileceği, oynaması ücretsiz bir etkinlik olarak 3 Mayıs’ta başlayacak. Açıklanan ödüllerden bazıları benzersiz Sınıf öğeleri, yeni SMG, çeşitli kaynaklar, kozmetikler ve verilecek özel bir amblemi içeriyor. etkinlik kapandığında en yüksek performans gösteren Muhafızların ilk %10’una girer. Bu, tesadüfen, oyuncuların hem PvE hem de PvP modlarında mevcut sandbox metanın keyfini çıkarmaları için en iyi fırsat olacak, çünkü Destiny 2 zaten gelecek sezon için büyük silah değişiklikleri yaptı.

Hunters, Guardian Games 2021’i arka arkaya ikinci kez kazandığından , Titan ve Warlock oyuncuları, Guardian Games’in bu yenilenmiş sürümünü ve yeni çalma listelerini sonunda bir yıl boyunca tacı almak için çok iyi kullanabilirler. Farklı sınıflarda oynayan oyuncu sayısındaki dengesizlik nedeniyle (Avcılar en çoktur), ancak bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır.

Destiny 2 artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR