Uncategorized

Destiny 2’de Bu Hafta Osiris Denemeleri Ödülleri (17-21 Eylül)

Osiris’in Denemeleri geri döndü ve her zamankinden daha ödüllendirici – Destiny 2’ye atlayın ve oyunun en iyi silahlarından bazılarını en zorlu mücadelelerin birinden alın.

Geçen hafta, Destiny 2 oyuncuları, bir sürü harika değişiklik sayesinde, Osiris’in Denemelerinin Season of the Lost’ta mükemmel olduğunu keşfetti. Kesinlikle en zor aktivitelerinden birinde kendinizi test ederken, oyunun en iyi silahlarından ve zırhlarından bazılarını elde etmek için moddan kesinlikle yararlanmak isteyeceksiniz.

Her zaman olduğu gibi, hem Trials of Osiris ödülleri hem de harita, mod Cuma günleri 10:00 PT / 13:00 ET’de yayına girdiğinde rastgele dağıtılır.

  • Harita: Uzak Sahil
  • 20 raunt kazanıldı — Pinnacle Trials Engram
  • 7 maç kazandı — Pinnacle Trials Engram
  • İtibar Derecesi 10 — Eye of Sol (Kinetik keskin nişancı tüfeği); itibar sıfırlandıktan sonra, The Messenger (Kinetik darbeli tüfek)
  • İtibar Derecesi 16 — Igneous Hammer (Güneş el topu); itibar sıfırlandıktan sonra, Sola’s Scar (Güneş kılıcı)
  • Kusursuz koşu — Reed’in Pişmanlığı (Adept), Stasis lineer füzyon tüfeği

Trials of Osiris, Cuma günkü günlük sıfırlamadan Salı günü haftalık sıfırlamaya kadar süren ve size katılmanız için dört gün veren bir hafta sonu PvP modudur. Denemelerdeki hedefiniz, siz ve ateş takımınızdaki diğer iki oyuncu için, hiç kaybetmeden yedi maç kazandığınız “Kusursuz” bir koşu elde etmektir.

Kusursuz olun ve Deniz Feneri’ne bir gezi kazanın ve yeni Adept silahları da dahil olmak üzere bazı özel ödüller kazanın. Bunların ek stat bonusları vardır, bu da onları elinize alabileceğiniz en imrenilen öğeler arasında yapar.

Bu sezon Denemeler’de yapılan bir dizi değişiklik sayesinde, moda girmek eskisinden biraz daha kolay. Trials of Osiris artık çöpçatanlık özelliğine sahip, böylece üç oyuncudan oluşan tam bir ekibiniz olmasa bile maçlara atlayabilirsiniz. Saint-14’ten satın aldığınız, moda erişmenizi ve kazançlarınızı takip etmenizi sağlayan Trials Passage’ınız artık kayıplarınızı takip etmiyor – böylece Kusursuz bir koşuda kaybetseniz bile oynamaya ve ödüller kazanmaya devam edebilirsiniz. Bungie ayrıca Denemeler’i ayarladı, böylece oturumunuz sırasında kazandığınız maçlar yerine tur sayısına göre ödüller kazanırsınız. Crucible ve Gambit’e benzer bir itibar sistemi ekleyerek bazılarını kazanmanızı kolaylaştırır.

Son olarak, aldığınız hafta sonu boyunca Saint-14 ile nakit olarak ödeyebileceğiniz kipe katıldığınız için Deneme Engramları kazanacaksınız. Yeni güncelleme sayesinde, bu engramları belirli ganimet parçaları verecek şekilde ayarlayabilir veya ganimet havuzunuzda mevcut olanı genişletecek rastgele düşmelerle şansınızı deneyebilirsiniz. Yani Denemelere tek başınıza girseniz bile, harika yeni donanımlar kazanmanın birçok yolu var.

Kaynak

22
47
46
4
15
10
6
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X