Oyun Rehberler

Diablo 4 – Lidless Wall Nasıl Elde Edilir?

Diablo 4’te oyuncular Necromancer için benzersiz bir kalkan elde etme şansına sahip. Şanslı vuruşu ve çok yüksek istatistikleri nedeniyle oyuncular arasında çok sevilen Kapaksız Duvar, efsanevi ve son derece nadir bulunan benzersiz bir eşyadır. Oyuncuların bu teçhizatı elde etmedeki başarısı şanslarına bağlı olsa da, bu silahın yaratıklardan düşme olasılığını artırmanın yolları vardır. Bu rehber, kullanıcılara Diablo 4 Lidless Wall nasıl elde edileceği hakkında gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır.

Lidless Wall Nasıl Farmlanır?

Diablo 4 - Lidless Wall Nasıl Elde Edilir?
Diablo 4 Lidless WallExquisite Blood

Lidless Wall oyundaki herhangi bir düşmandan düşme garantisi olmasa da, oyuncular bu Eşsiz eşyayı düşürme şansı olan World Tier 4’teki boss Lord Zir’i taşlayarak bu eşyayı elde etmeyi deneyebilirler. Boss’u çağırmak için oyuncuların Dünya Boss’larını ve Aktivitelerini tamamlayarak elde edecekleri 9 Exquisite Blood‘ı kullanmaları gerekir. Bu kaynağı Karanlık Yol’da bulunan Bloodied Altar’ta kullandıktan sonra Zir ortaya çıkacaktır.

Lidless Wall’ı elde etmenin diğer yolları

Diablo 4 - Lidless Wall Nasıl Elde Edilir?

Hayranlar 3. veya 4. World Tier’a ulaştığında Lidless Wall’ın 85+ seviye canavarlardan düşme ihtimali vardır. Oyuncular bu eşyayı elde etme girişimlerine Kabus zorluğunda başlayabilirken, başarı şanslarını artırmak için mümkün olan en kısa sürede İşkence zorluğuna geçmeleri daha iyi olacaktır. World Tier 3’ün kilidini açmak için oyuncuların Cathedral of Light Capstone Dungeon tamamlamaları gerekecek. Tier 4 için ise Fallen Temple Capstone Zindanı’na ihtiyaçları olacak.

Oyuncular yukarıda belirtilen zorluklara ulaştığında, Lidless Wall’ı elde etmenin en iyi yolu, birçok yüksek seviyeli yaratık burada bulunduğu için Kabus zindanlarını öğütmektir. Ek olarak, Elit düşmanlar +%10 ek düşüşe sahiptir. Birini öldürdükten sonra, bir sonraki şans %50’ye yükselecektir. Oyuncuların Kabus zindanlarını tamamlarken dikkat etmeleri gereken son şey İskelet ve Şövalye gibi yaratıklardır. Bu yaratıkların Eşsiz Kalkan Ekipmanı düşürme olasılığı daha yüksektir.

Oyuncular, Kabus zindanlarında farm yapmanın yanı sıra Helltide Etkinliklerine katılarak da bu eşyayı elde etme olasılıklarını artırabilirler. Bu etkinliklerdeki elit çetelerin ek eşya düşürme oranı %30 artar.

Oyuncular bu yönergeleri izleyerek Lidless Wall’ı elde etme şansını artırabilir. Oyuncunun eline geçtiğinde, bu kalkan bir kemik fırtınası yaratır ve öldürmeler için bazı avantajlar sağlar. Diablo 4’te Necromancer için en güçlü yapıları oluşturmak için kullanılabilir. Bu eşyayı elde edemeseler veya elde etmeleri çok uzun sürse bile, oyuncular farm yöntemleriyle bir sürü başka yararlı ve muhtemelen Eşsiz eşya ve XP elde edeceklerdir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir