Çok Oyunculu Genel Haberler MOBA

Diablo 4 Yeni Çevre Oynanış Videosu

Diablo IV Üç Aylık güncellemesinde, oyundaki birkaç farklı yere güncelleme yapıldı. Buna şu 3 konum dahildir: Scosglen Sahili, Orbei Manastırı, Kyovoshad. Sığınak Zindanlarının yanı sıra: Dünyadaki Unutulmuş Yerler, Sefil Mağaralar ve Sular Altında Kalan Derinlikler.

Scosglen sahili ile Çevre Sanatı ekibi, evcilleştirilmemiş, vahşi kıyı şeritlerinin ve burçların hikayesini anlatmak için yola çıktı. Çünkü Orbei Manastırı, kırsal Kuru Bozkırlar’da izole ve gizli bir özelliktir ve Kyovoshad ile ekip, bu ortaçağ yerleşiminin baskıcı, soğuk ve sert hissettiği fikrini gerçekten eve götürmek istedi. Dünyadaki Unutulmuş Yerler ile bu zindan karo seti, nasıl “karanlığa geri döndüğümüzün” bir örneğidir. Sizi yeraltının derinliklerine, gizemli bir yolsuzluğun kök saldığı Sanctuary’nin en karanlık girintilerine götürmek istiyoruz. Sefil Mağaralar, şeytanlarla dolu gizli bir druid dinlenme alanına sahip bir zindandır. Zindanda seyahat ederken, tılsımlar ve tılsımlar gibi birçok druidik kültürel öğeyle kaplı olduğunu göreceksiniz. Son olarak, Sular Altında Kalan Derinlikler, boğulanların içeri girmesi ve kendilerini derinlerde güçlendirmesi için mükemmel bir bataklık harabesidir. Savunmaları boyunca savaşmanız ve su basmış harap olmuş fayans setine daha derin geçiş yapmak için ipin üzerinden tırmanmanız gerekecek.

Diablo IV’ün ortamları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere oyunun çeşitli alanlarını ve görsellerini kapsar: beş farklı bölge ve deneyimleyeceğiniz yüzlerce zindan. Burası tüm canavar öldürme, ganimet toplama ve keşiflerin gerçekleştiği yerdir. Tüm bunlar, yetenekli tasarımcılarımızın, dünya inşaatçılarımızın, mühendislerimizin, çevre sanatçılarımızın, aydınlatma sanatçılarımızın ve teknik sanatçılarımızın ortak çabalarıyla mümkün olmaktadır.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR