Oyun Rehberler

Disney Dreamlight Valley: Breaking The Code Görev Rehberi

Disney Dreamlight Valley: Breaking The Code Görev Rehberi. Belle Disney Dreamlight Vadisi’ndeki köyünüze katıldıktan sonra, çeşitli kozmetik eşyalar kazanmak için arkadaşlığının seviyesini yükseltmeye başlayabileceksiniz. Başlangıçta, bir Çeviri Makinesi tasarlamasına yardımcı olmak için Maurice’in Tasarım Sayfalarını bulmanızı gerektiren “Breaking The Code” başlıklı 4. seviye arkadaşlık göreviyle karşılaşacaksınız. Belle ve Beast’in kilidini açtıktan sonra görevi nasıl tamamlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Disney Dreamlight Valley: Breaking The Code nasıl tamamlanır?

Belle arkadaşlık seviyesi 4’e ulaştığında size “Breaking The Code” görevini verecek ve bu görevde Maurice’in Tasarım Sayfalarından üçünü bulmak için bir kez daha Güzel ve Çirkin Diyarı’na dönmeniz gerekecek.

İlk Maurice’in Tasarım Sayfası, Canavar’ın odasında bir portrenin yanında bulunabilir.

Disney Dreamlight Valley: Breaking The Code Görev Rehberi
Maurice’in Tasarımı Sayfa 1

İkinci Maurice’in Tasarım Sayfası kütüphanenin bir köşesinde bulunabilir.

Disney Dreamlight Valley: Breaking The Code Görev Rehberi
Maurice’in Tasarımı Sayfa 2

Üçüncü Maurice’in Tasarım Sayfası avlu labirentinde bulunabilir. Okuyabileceğiniz başka bir kağıt parçasının yanındaki bir ağacın yanında göreceksiniz, ancak aradığınız sayfa öncekiler gibi alınabilir.

Disney Dreamlight Valley: Breaking The Code Görev Rehberi
Maurice’in Tasarımı Sayfa 3

Maurice’in üç Tasarım Sayfasını da bulduktan sonra Bell’e geri dönün. Daha sonra sizi WALL-E’den bir Anakart almakla görevlendirecek, bunun için sadece onu bulmanız ve onunla konuşmanız gerekiyor. Ancak, aşağıdaki malzemeleri de bulmanız gerekecek:

  • Yumuşak ağaç x30
  • Tamir Parçaları x4
  • Cam x20

İhtiyacınız olan her şeyi elde ettiğinizde, bir üretim istasyonuna gidin ve Çeviri Makinesini üretin, ardından Belle’e verin. Daha sonra bazı soruları cevaplamanız gerekecek. Neyse ki, yanlış cevaplasanız bile, doğrusunu bulana kadar cevabı tekrar deneyebilirsiniz. Bununla birlikte, aşağıdaki doğru cevaplarla işleri hızlandırabilirsiniz:

  • “Philippe”
  • “Herkes Bölüm 3’te olduğunu biliyor”
  • “…bir saat, tabii ki”

Ve böylece Belle’in “Breaking The Code” görevini tamamlamış olacaksınız.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir