Haberler Spor

eFootball’un 1.0 Yaması 14 Nisan’da yayınlanacak!

Konami, eFootball’un tam sürümünü, çoğu kişinin geçen yıldan beri beklediği hataları düzeltmek ve yeni özellikler eklemek için ayarlanmış yeni bir yama ile nihayet 14 Nisan’da yayınlıyor.

Yama 1.0, oyunu Konami’nin “demo” olduğunu söylediği versiyondan yeni futbol serisinin tam teşekküllü ilk versiyonuna dönüştürmeyi vaat ediyor.

eFootball web sitesindeki bir blog gönderisinde geliştirme ekibinin, oyuncuların “güvenini yeniden kazanmak” için çok çalıştığını ve hataları düzeltmek, online oyunu iyileştirmek ve yeni oyun mekanikleri eklemek için geri bildirim aldıklarını söyledi.

En önemli eklemelerden biri, daha önce Creative Team olarak adlandırılan ve oyuncuların kendi oyuncuları ile gerçek hayattaki futbol yıldızlarının bir karışımını bir araya getirerek mükemmel bir takım oluşturmasına olanak tanıyan Dream Team modunda geliyor.

eFootball’un oynanışında da çeşitli değişiklikler yapılacak. Konami, savunmanın genel olarak daha sezgisel hale getirileceğine söz verdi ve ayrıca omuz atma, press ve bire bir eşleşme seçeneği (esas olarak FIFA’daki L2 düğmesi) için komutlar ekledi.

Pas da elden geçirildi, oyun mekaniği artık daha akıllı kararlar verecek ve Konami biraz daha incelik için “çarpıcı bir pas” komutu ekledi.

Konami’nin farklı durumlara uyacak çeşitli şut stilleri eklemesiyle şut çekmede de değişiklikler yapıldı ve top sürme de daha duyarlı olacak şekilde elden geçirildi.

Takım düzeyinde, oyuncuların dizilişleri değiştirmesine, oyuncu rollerini değiştirmesine, taktikleri kullanmasına vb. olanak tanıyan yeni oyun planı seçenekleri eklendi.

Son olarak, Konami çevrimiçi bağlantıyı iyileştirmek için bir istemci-sunucu sistemi benimsedi, ancak bu değişikliklerin 1.0 yamasıyla getirilen genel düzeltmeler açısından buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu söyledi.Beklenen yama 14 Nisan’da geliyor, umarız Konami bu kötü başlangıçtan bir ders çıkarmıştır.

Kaynak

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish