Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

Elden Ring PS4 performans videosu, oyunun son nesil konsollarda nasıl çalıştığını gösteriyor

Elden Ring ağ testi, temel bir PS4 konsolunda şaşırtıcı derecede iyi çalıştı.

Yeni bir Elden Ring PS4 performans videosu, oyunun son nesil PlayStation konsolunda ne kadar iyi çalıştığını gösteriyor.

YouTuber Lance McDonald , temel bir PS4 konsolunda çalışan Elden Ring Network testinin görüntülerini paylaştı. YouTuber’ın açıkladığı gibi, yaklaşan FromSoftware oyununun , hala insanların evlerinde bulunan en popüler konsollardan biri olduğu için, oyunun 2022 sürümünden önce bir PS5 veya Xbox Series X yerine bir PS4’te nasıl çalışacağını görmek mantıklı.

Video başlar başlamaz McDonald, Elden Ring Network testiyle 20 saatlik uzun deneyimlerini övüyor ve oyuncular Limbrave’e adım atar atmaz bulunan ayrıntı düzeyini tartışarak başlıyor. “Hemen sergilenen ölçek ve yoğunluk kombinasyonu, bu oyun motorunda daha önce görülen hiçbir şeye benzemiyor.”

Oynanış açısından McDonald, Elden Ring’in akıcılığını “yavaş tempolu gizli veya tam bir ön saldırı yoluyla” koruduğunu açıklıyor. Bu, “deneyimi yönlendiren daha düşük donanım özelliklerinden bağımsız olarak” savaşın keyfini çıkarmayı kolaylaştırır. “Oynadığım süre boyunca, daha güçlü bir sistemde oynasaydım, zorluklarla daha iyi başa çıkabileceğimi hissettiğim bir an olmadı” diye devam ediyor.

Bununla birlikte, McDonald’ın bir sorun bulduğu bir şey, Elden Ring Network testinde görünüşte “kötü kare hızına” sahip olan bir kare hızı sınırıydı. Videonun gösterdiği gibi, ağ testi çoğu zaman sabit bir 30 fps’de kalır, ancak sahnede büyük bir patlama veya zorlu bir sekans varsa zaman zaman biraz altına düşer.

Ancak iyi haber şu ki, Elden Ring ağ testi, Bloodborne, Dark Souls 3 ve Sekiro’ya benzer şekilde çerçeve senkronizasyonuna sahip. McDonald, videoda şu sonuca varıyor: “Şu anda sahip oldukları en güçlü konsolun PlayStation 4 olduğu herkesin yaşayacağı kesinlikle sağlam ve eğlenceli bir deneyim var.”

Elden Ring’in tamamı 25 Şubat 2022’de PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de yayınlanacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
43
0

Bir cevap yazın

X