Uncategorized

Elmapuddy, VALORANT koçu olarak Gen.G’ye yeniden katıldı

Avustralyalı taktikçi ve içerik yaratıcısı Chris “Elmapuddy” Tebbit, bu kez VALORANT baş antrenörü olmak için Gen.G’ye geri döndü.

25 yaşındaki oyuncu daha önce Aralık 2019 ile Ocak 2021 arasında Kuzey Amerika organizasyonunda CS:GO baş antrenörü olarak çalıştı ve Cloud9, Mayıs ayında CS:GO bölümünü kapattığından beri rekabetten uzaktı. Elmapuddy, Riot Games’in FPS’sine geçtiğine göre, daha önce Counter-Strike’ta iki kez koçluk yaptığı Kenneth “koosta” Suen ile yeniden bir araya gelecek.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

Elmapuddy, 12-17 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Kuzey Amerika VCT 2021 Last Chance Qualifier için tam zamanında Gen.G’ye geldi. Takım, Matthew “mCe” Elmore’un ayrıldığı Ağustos ortasından bu yana koçsuz antrenman yapıyordu. Temmuz ayında NA VCT Aşama Üç Challengers Two’da ilk altı sırayı takip eden organizasyonla yollayacak.

Elmapuddy resmi duyuruda, “Geri döndüğüm ve koosta ile tekrar bir kadroda tekrar bir araya geleceğim için gerçekten heyecanlıyım” dedi. “VALORANT’ta koçluk yapmaktan heyecan duyuyorum çünkü bence bu, koçların çok fazla etkiye sahip olabileceği, çok daha az setin olduğu, insanların hala meta üzerinde çalıştığı ve menajerlerde sürekli değişikliklerin olduğu bir oyun. ”

Avustralyalı, NA VCT 2021 Last Chance Qualifier öncesinde Gen.G’nin VALORANT kadrosuna katılan tek isim değil. Kuzey Amerikalılar bu ayın başlarında Michael “MkaeL” De Luca’yı yedekte tuttular ve dün Evil Geniuses’tan Nolan “Temperature” Pepper’ı ödünç aldılar.

NA VCT Last Chance Qualifier, yıl sonunda VALORANT Champions’ta bir yer için mücadele eden 10 takım görecek. Gen.G, son 10’da C9 Blue’ya karşı oynayacak ve ilk maçı kazanırlarsa çeyrek finalde 100 Thieves ile karşılaşacak.

Kaynak

13
22
14
2
26
3
4
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X