Genel Haberler

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları(15 Eylül)

Epic Games Store, dijital vitrinin harika haftalık ücretsiz oyun kampanyasını başlatmasının üzerinden üç yıldan fazla bir süre sonra, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic, ücretsiz oyun fırsatlarının en az 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini onayladı. Epic her Perşembe Türkiye saati ile 18:00’da bir ila üç ücretsiz oyun dağıtıyor.

Ücretsiz oyunları almak için bir Epic Games hesabı ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu zamana kadar Epic, 100’den fazla oyun dağıttı ve dağıtmaya devam edecek gibi görünüyor. Karşınızda Epic Games’te bu hafta satın alabileceğiniz ücretsiz oyunlar!

İlginizi Çekebilir: Ubisoft oyunları Netflix için geliyor!

Epic Games’te bu haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games The Captain

Şu andan itibaren 22 Eylül TSİ ile saat 18:00’a kadar, Spirit of the North ve The Captain’ı talep edebilirsiniz. Spirit of the North, İzlanda’da geçen üçüncü şahıs bir macera oyunudur. Kuzey Işıklarının koruyucusu tarafından yönlendirilen kızıl bir tilki olarak oynuyorsunuz. Spirit of the North muhteşem ortamlara, akıllı bulmacalara ve eğlenceli 3D platform oluşturma mekaniklerine sahiptir. The Captain, galaksiyi keşfeden ve Dünya’yı kötü güçlerden kurtarmak için çalışan bir Uzay Filosu subayının oynadığı pikselli, yandan kaydırmalı bir macera oyunudur.

Epic’te gelecek haftanın oyunları

22 Eylül TSİ ile saat 18:00’den itibaren hem Ark: Survival Evolved hem de Goomhaven’ı ücretsiz talep edebileceksiniz. Ark: Survival Evolved, bilim kurgu unsurları ve bol miktarda dinozor içeren, büyük ölçüde popüler bir hayatta kalma oyunudur ve şu anda geliştirme aşamasında olan, ayrıca Vin Diesel’in başrolde olduğu bir devam oyunudur. Bu arada Gloomhaven, derinliği ve karmaşıklığı ile bilinen, beğenilen bir masa oyunudur.

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish