Genel Haberler

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Yayınladı!

Epic Games Store, dijital vitrinin harika haftalık ücretsiz programını başlatmasından üç yıldan fazla bir süre sonra, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic, ücretsiz oyun kampanyasının en az 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini onayladı.

Her perşembe Türkiye saati ile 18:00’da Epic bir ila üç ücretsiz oyun dağıtıyor. Ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmanız ve ücretsiz oyunlar almaya başlamak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterlidir.

Bu zamana kadar Epic, 100’den fazla ücretsiz oyun dağıttı ve kampanyanın yakın zamanda duracağına dair bir işaret yok. Hem mevcut ücretsiz oyunları hem de gelecek haftanın tekliflerini kaçırmamak için TheGamerStation‘ı takipte kalın.

Epic Games’te bu haftanın ücretsiz oyunları

Şu andan itibaren 21 Temmuz saat 18:00’a kadar, 1989 platform oyunu Wonder Boy III’ün tam bir versiyonu olan Wonder Boy: The Dragon’s Trap‘i talep edebilirsiniz. Bu muhteşem yeniden yapım, onu bugün daha iyi bir deneyim haline getiren elle çizilmiş görseller ve modern süslemeler içeriyor. Bununla birlikte, orijinaline özgün olmayı hedeflediğini hala söyleyebilirsiniz. Dragon’s Trap modern bir platform oyunu gibi görünebilir, ancak oyun söz konusu olduğunda tamamen retro. Hiç Wonder Boy oyunu oynamadıysanız, bu başlamak için iyi bir oyundur.

Epic ayrıca önümüzdeki hafta Idle Champions of the Forgotten Realms için ücretsiz bir DLC veriyor. Çok değerli içerikler içeren Gladiators Black Pits Paketi’ni talep edebilirsiniz.

Epic Games gelecek haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games

21 Temmuz’dan itibaren Shop Titans ve Tannenberg oyunlarını ücretsiz alabilirsiniz. Shop Titans, rol yapma öğelerine sahip bir dükkan sahibi olduğunuz simülasyon oyunudur. Sizin işiniz, kaşifler için silah ve teçhizat yaratmak. Oyunun hafif bir tonu ve renkli grafikleri var.

Bu arada Tannenberg, I. Dünya Savaşı sırasında geçen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Büyük haritalar ve 64 askerli oyuncu sayısıyla çok oyunculu odaklıdır. Tüm haritalar Doğu Cephesinde yer almaktadır ve manganızın savaşta kullanması için 50’den fazla otantik Birinci Dünya Savaşı silahı vardır.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

1 Yorum

  • son haftalarda epic games ücretsiz oyunları güldürmüyor. amazonun free oyunlarından sonra epic games çıtası biraz yükseldi düşüncesindeyim

Bir cevap yazın

EnglishTurkish