Haberler

Epic Games’te toplamda 375 TL’lik iki farklı oyun ücretsiz oldu

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games‘in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlarını 31 Mart 2022 Perşembe Yayınladı.

Epic Games‘in bu hafta oyunculara verdiği hediye, City of Brass ve Total War: WARHAMMER. Oyunların Epic Games’teki toplam değeri 375 TL. Hediyeyi 7 Nisan 2022 Türkiye saati ile 18:00’e kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

City of Brass

Total War: WARHAMMER
Oyunları Aşağıdaki İndirme Linklerinden Kütüphanenize Ekleye Bilirsiniz:

City of Brass

Total War: WARHAMMER

7 Nisan’ dan İtibaren Ücretsiz Olarakk Kütüphanenize Ekleye Bileceğiniz Oyunlar:

Epic Games’in haftaya vereceği hediye ise Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter. Onları da 7 Nisan’dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

0
0
0
0
0
6
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish