Tenzi domineeriva mänguga võitsid Sentinels F4Q üle kerge võidu.

preekt
2 min Lugemine

Tyson “TenZ” Ngo superstaari esitus sillutas täna teed Sentinelsi võidule F4Q üle. Staarduelist valdab VCT Masters Three Berlini esimest Breeze'i kaarti.

F4Q valis sarja alustamiseks Spliti. Sentinelidel oli Bunny liiga agressiivsele Raze'i mängule raske reageerida. Endine Overwatchi pro suutis saite avada ja tekitas Sentinelidele igasuguseid probleeme. Domineeriv NA pool juhtis esimest poolaega vaid 7:5. Jänku oli jätkuvalt probleem, kuid mitte midagi, millest Sentinelid lõpuks üle ei saanud. Nad võtsid F4Q kaardi valiku 13-9.

Sentinels valis Breeze'i kaardi. TenZ tegi tõhusa püstoliringi, kogudes neli tapmist, et anda oma meeskonnale varane eelis. Bunny jäi siiski probleemiks ja peatas Sentinelide esialgsed katsed A-tsooni vallutada. Esimese poolaja võttis Sentinels 8:4.

Kaitses juhtinud Sentinels domineeris ülejäänud Breeze'is. TenZ pakkus veelgi rohkem mängulusti ja Sentinels pühkis teise poolaja. TenZ domineeris matšis 32 surmajuhtumiga seitsmest.

TenZi esitus oli muljetavaldav isegi tema standardite järgi. Ülejäänud kogu tema meeskond sai Breeze'il surma 36, ​​mis on vaid neli rohkem kui Tenz. Ta lõpetas seeria järgmisel kaardil 54 tapmisega.

Pärast rasket seeriavõitu G2 Esportsi vastu Berliini play-offide avamiseks tagab see domineeriv võit F4Q üle neile koha play-offides