TenZi tagasitulekuga alistas Sentinels NA VCT Challengers avamatšis NRG.

barbose
2 min Lugemine

Oma esimeses ametlikus mängus pärast Meistrite grupietapi kvalifikatsiooni alustasid Sentinelid tormiliselt, alistades 2022. aastal oma esimeses VALORANT sarjas NRG Esportsi, võites seeria 2:1.

Sari algas Sentinelsi valikuga Fracture. Kuid NRG neelas eelmise aasta Põhja-Ameerika juggernauti, mängides agressiivset stiili, mis hämmastas kartlikku Sentinelsi meeskonda. TenZ ei näinud esimesel poolajal superstaari moodi välja, Jetti tabas vaid viis tapmist ja esimesel veretabelis nullist viieni. Ärkas teisel poolajal, tehes esimese kolme raundiga kaks kolmiklööki. Siiski edestas seda tex- ja ANDROID-duo, kes surus NRG-d 13:10 skooriga joonest kaugemale.

NRG kahjuks jäi TenZ Havenisse sisenedes kuumaks. Vaatamata sellele, et NRG sai veel paar kolme tapmist, säilitas NRG 7:5 eduseisu, kui nad pärast rünnakut pausile läksid. Seistes silmitsi piinliku 2022:2 kaotusega 0. aasta hooajal, mängis Sentinels teisel poolajal muljetavaldava rünnaku ja kellelgi NRG-s ei olnud Jettile positiivset mõju peale s0m. Sentinelid võtsid Haveni kaardi 13-11, et saata seeria Bindile.

Viimasel kaardil läks Sentinels kiiresti 14 tapmisega TenZ-lt 6:1 juhtima. NRG ei andnud vajalikke vastuseid. Sentinels läks TenZi 19 tapmisega poolajaks 11:1 juhtima. NRG on võitnud laitmatu (ja ka elutähtsa) püstolivooru, et alustada võimalikku tagasitulekut. Küll aga suutsid Sentinelid seeria korraliku A-koha rünnakuga lõpetada.

Sentinels avab nädalavahetuse mänguga järgmisel reedel Pittsburgh Knightsi vastu.