Haberler

Evil Geniuses, Boostio’yu VALORANT kadrosuna aldı

Organizasyonun bugün yaptığı açıklamaya göre Evil Geniuses, Kelden “Boostio” Pupello’yu VALORANT kadrosuna resmen eklediğini duyurdu. Boostio, ağustos ayında yapılan Nerd Street Gamers Yaz Şampiyonası’nda takımla birlikte oynadı ve yarı finalde Cloud9 Blue’ya yenildi.

Boostio, EG kadrosuna çok fazla potansiyel getirecek bir Jett oyuncusu. Temmuz 2020’de VALORANT’a geçen eski bir Overwatch oyuncusu.

VALORANT Şampiyonlar Turu’nun Birinci ve İkinci Aşamaları sırasında Spacestation Gaming’e geçmeden önce Second Wind ile oynadı. Spacestation Gaming, Challengers ana etkinliğine asla katılamadı ve Boostio, Nisan ayında takımdan ayrıldı. Team Basilisk ve sonunda EG ile denemeye katılmadan önce kadrolar arasında zıpladı. Boostio ve ekibin geri kalanı, Nerd Street Gamers Yaz Şampiyonası’nda Pioneers ve Built By Gamers’ı yenerek yarı finale yükseldi.

Yarı finallerde Cloud9 Blue’ya karşı kaybetmesine rağmen, EG yine de VALORANT kadrosuna Boostio’yu almaya karar verdi. Baş antrenör Christine “potter” Chi, duyuru videosunda Boostio’yu çok fazla enerji ve beceriye sahip kendine güvenen bir oyuncu olarak tanımladı. Boostio, Yaz Şampiyonası’ndaki yenilgilerinin intikamını almak için gelecekte tekrar Cloud9 Blue ile karşılaşma arzusunu da dile getirdi.

Yeni EG kadrosunda Boostio, Daniel “roca” Gustaferri, Brandon “BRANTED” Ballard, Mike “pho” Panza, Nolan “Temperature” Pepper, baş antrenör potter ve yardımcı antrenör Jimmy “LiN” Lin bulunuyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR