Haberler

FaZe Clan, Disney ile yıl boyu sürecek bir işbirliğine girdiğini duyurdu!

FaZe Clan, bugün yaptığı açıklamada, Disney’i büyüyen ticari işbirliği listesine ekledi.

FaZe’nin en son projesi The Armory, COVID-19 endişeleri nedeniyle ertelenmeden önce FaZe1 etkinliğinin merkezinde yer aldı. O zamandan beri organizasyon, FaZe ve klavye markası Ducky arasında bir işbirliğine ve son olarak FaZe’nin popüler anime Naruto Shippuden ile ortaklığına ev sahipliği yaptı.

Los Angeles’ta bulunan The Armory, bu özel indirimler için bir dönüm noktası işlevi gördü ve hayranların en sevdikleri kıyafetleri almak ve içerik oluşturucularla tanışmak için bir gün önceden katılmalarına izin verdi. Hafta sonu başarılı bir Naruto Shippuden işbirliğinin yayınlanmasının ardından FaZe, bu sefer Disney ile birlikte başka bir büyük ürün koleksiyonunu duyurmak için tekrar geri döndü.

“Mickey On The Grid”, FaZe’nin bu klasik sembolün zamana yenik düşmüş, yeni teknoloji vampir yorumudur. “Mickey On The Grid” dışında, FaZe ve Disney arasındaki işbirliği bu yılın geri kalanında devam edecek. İlk ürün kapsülü, tıpkı son iki indirimde olduğu gibi 28 Mayıs’ta The Armory’de satışa sunulacak. The Armory’yi görmek için California’ya gidemeyenler için, ilk Disney kapsülü de 30 Mayıs’ta saat 14:00’te çevrimiçi olarak yayınlanacak.

FaZe’nin yaratıcı direktörü Jay “JVY” Richardson, “Bu yıl boyu süren işbirliği, perakende ve tüketici ürünlerine yönelik devam eden genişleme politikamızın bir parçası. Kendim ve FaZe’deki ürün ekibi, Disney’in Mickey Mouse gibi ikonik bir karaktere yaratıcı ve modern bir yaklaşım benimsememize güvendiği için onur duyduk ve Disney’in sevilen karakterlerini alışveriş yapılabilir bir ürünle hayata geçirecek yenilikçi konseptler geliştirmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz. ” dedi.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR