Aksiyon E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Fortnite Champion Series Duos 3 milyon dolarlık ödül havuzuyla 17 Şubat’ta başlıyor.

Epic Games bugün yaptığı duyuruya göre Fortnite Champion Series 2022 turnuvası, yeni bir Duos formatı ve küresel rekabette 3 milyon doların üzerinde ödül ile 17 Şubat’ta resmen başlayacak.

Her bölge, geçen yıl Trios oynarken yaptıklarına benzer bir format kullanacak: yarı finale ve büyük finale giden iki açık eleme. İlk eleme toplam 23 maç ve ikinci eleme toplam 26 maç olmak üzere iki elemede üçer tur oynanacak. Rakip tüm takımlar puan kazanacak, ancak her elemede ilk sekize giren takım yarı finalleri atlayacak ve doğrudan finallere gidecek.

Kalan final takımları, sırasıyla beş, beş ve altı maçtan oluşan üç oturuma bölünen yarı finallerle belirlenecek. Bu oturumların her birinden puan alan ilk altı takım finallere yükselecek.

İlk elemeler 17 – 18 Şubat ve 19 – 20 Şubat arasında. Yarışmaya katılmak isteyen herhangi bir İkili takım, yarışmaya hak kazanabilmek için Şampiyonlar Ligi’nde (Bölüm I, II veya III) veya Arena modunda daha üst sırada yer almalıdır.


Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR