Haberler

Fortnite MLK’yı Oyun İçi Yürüyüş Moduyla Kutluyor!

Epic Games ve Time Studios (Time Magazine’den) Fortnite March Through Time’ı sunmak için bir araya geldi; bu, Fortnite’ın bilinen herhangi bir savaş, bina veya olağan türden herhangi bir şey sunmayan sınırlı süreli bir modu. Daha çok Assassin’s Creed Discovery Tour modu gibi oynayan Fortnite March Through Time, oyunculara Dr. Martin Luther King Jr. tarafından yapılan önemli çalışmaları kutlamak için hepsini keşfedebilecekleri bir sanal müze sunuyor.

Epic Games bir blog yazısında , March Through Time sınırlı süreli modu “oyuncuları Dr. King’in anıtsal ‘Bir Hayalim Var’ konuşmasının ve onu çevreleyen tarihin tamamına çekiyor” dedi . Modun içine giren oyuncular, 1963 dolaylarında Washington DC’ye seyahat edecekler ve burada Lincoln Anıtı ve Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Alışveriş Merkezi gibi ünlü yerlerin rekreasyonlarına tanık olacaklar

Müzeden ilham alan ilgi çekici noktalar ve ortak mini oyunlar aracılığıyla oyuncular, Fortnite topluluğu üyeleri ChaseJackman, GQuanoe, XWDFr ve YU7A tarafından yapılan ve serginin teması olan “birlikte çalıştığımızda ilerleriz” konulu sanal sergiyi deneyimleyecekler. Mod, kendi zorluklarını bile içeriyor ve listeyi tamamlayan oyuncular, aşağıda gösterildiği gibi kendilerine ücretsiz DC 63 spreyi kazanacaklar.

Epic, devasa Fortnite topluluğunda bir diyalog başlatmayı umuyor ve oyuncuları Dr. King’in veya hayatlarındaki başka bir önemli kişinin #FNDC63 ‘ini kullanarak onlara nasıl ilham verdiğini paylaşmaya çağırıyor.

0
0
0
0
0
25
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish