Haberler Oyun-İş Dünyası

Fortnite, söylentilere göre Paramount ortaklığında TMNT ve Shrek kaplamalarını alabilir.

Potansiyel karakter geçişlerinin listesi sonsuzdur.

Fortnite geliştiricisi Epic Games’in, Battle Royale oyununa yeni karakterleri dahil etmek için Paramount Pictures ile birlikte çalıştığı bildiriliyor – Teenage Mutant Ninja Turtles’tan zaten söz ediliyor.

Bu iddialar , podcast’in yakın tarihli bir bölümünde şunları söyleyen XboxEra’dan Nick Baker’dan geldi : “Görünüşe göre Paramount’un Fortnite’a mülk getirmek için Epic [Games] ile bir anlaşma imzaladığı söylendi .” Daha sonra şöyle devam ediyor: “Duyduğum en önemli şey, Fortnite’a gelen Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalardı.”

Ne Epic Games ne de Paramount Pictures resmi bir açıklama yapmadı, bu yüzden en azından şimdilik bu söylentiyi biraz olsun ciddiye almakta fayda var. Ancak bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, bu, Avatar: The Last Airbender ve SpongeBob SquarePants gibi diğer Nickelodeon özellikleri gibi bir dizi ikonik Paramount karakterinin Battle Royale oyununa potansiyel olarak katılması için kapıyı açacaktır.

Diğer Fortnite haberlerinde, Fortnite Chapter 3’ün piyasaya sürülmesinden sonra oyuncular, ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar diğer oyuncuları alt etmenin yeni bir yolunu keşfettiler. Yeni “tree-kill’ method,” olarak adlandırılan oyuncular, altlarında duran oyuncuları yok etmek için karlı yerlerde bulunan belirli ağaçları kullanmaya başladılar. Oyuncular ayrıca yakın zamanda otomatların düştüğünde bile size sağlık verebileceğini keşfetti .

Görünüşe göre Fortnite bu yıl da Battle Royale türünde bir güç merkezi olmaya devam edecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
37
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish